Rungtynių išvakarėse nuo istorinės atžymos vokietį skyrė 20 taškų, kuriuos į „Lakers“ krepšį jis sumetė vos kiek daugiau nei per kėlinį. D. Nowitzki tapo pirmuoju šią ribą peržengusiu krepšininku, gimusiu už JAV ribų, ir tik trečiuoju visą šią sumą surinkusiu atstovaujant vienai ekipai.

Iki europiečio 30,000 taškų atstovaujant vienam klubui pelnyti pavyko tik Karlui Malone‘ui ir Kobe Bryantui.

Dalaso klubo lyderis jau pirmajame ketvirtyje sumetė 18 taškų ir pakartojo savo 19 sezonų trunkančios karjeros rezultatyvumo pirmame kėlinyje rekordą. Kitame sezone rungtyniauti planuojantis vokietis tokiu atveju turėtų realią galimybę pavyti penktąjį rezultatyviausią visų laikų NBA krepšininką Wiltą Chamberlainą, per savo karjerą pelniusį 31,419 taškų.

10.Elvinas Hayesas27,313

„Mavericks“ simbolio pasiekimas absoliučiai užgožė ketvirtąjį „Lakers“ puolėjo Juliuso Randle‘o karjeros trigubą dublį. Svečiai šiose rungtynėse po trijų kėlinių turėjo 29 taškų deficitą, kurį sumažino tik ketvirtajame ketvirtyje.

Tai buvo pirmasis „Lakers“ vizitas Dalase po sausio 22-ąją „Mavericks“ tvirtovėje patirto pralaimėjimo 49 taškų skirtumu, tapusio didžiausiu klubo istorijoje.

Luke‘o Waltono auklėtiniai patyrė jau aštuntąjį pralaimėjimą iš eilės ir keturioliktą sykį paeiliui nusileido Dalaso klubui tarpusavio rungtynėse.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 25 (9/13 met., 3/4 trit., 11 atk. kam.), Sethas Curry 18, Yogi Ferrellas 16 (7 rez. perd.), Wesley Matthewsas 15 (5/7 trit.), Harrisonas Barnesas 14, Nerlensas Noelis 11 (12 atk. kam., 3 blk.), Quinnas Cookas 10 taškų.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas ir Jordanas Clarksonas po 22, Julius Randle‘as (18 atk. kam., 10 rez. perd.), Brandonas Ingramas ir Nickas Youngas po 13 taškų.

Kitose rungtynėse Finikse vietos „Suns“ (21/43) tik po atkaklios kovos rezultatu 127:131 (25:38, 36:30, 31:26, 35:37) nusileido vieniems Rytų Konferencijos lyderių Vašingtono „Wizards“ (38/24).

Prieš porą dienų namuose kitą Rytų lyderį – Bostono „Celtics“ – palaužę Arizonos valstijos klubo krepšininkai nesugebėjo iškovoti antros netikėtos pergalės paeiliui.

Nors šeimininkai puikiai pataikė iš toli (13 iš 27 trit.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 49:44, koją Earlo Watsono auklėtiniams kišo prarastų kamuolių gausa ir milžiniškas asmeninių pražangų skaičius. Vašingtono klubas šiose rungtynėse metė net 53 baudų metimus.

Paskutinį kartą tiek ar daugiau baudų metimų bet kuri NBA ekipa metė tik 2007-ųjų metų sezone, o per pastaruosius 25-erius metus toks skaičius užfiksuotas tik penktą kartą.

Emocijos per kraštus ėmė veržtis dar antrajame rungtynių ketvirtyje, kai po Jasono Smitho pražangos prieš mažąjį Finikso įžaidėją Tylerį Ulisą komandos naujokui į komandą atskubėjo veteranas Jaredas Dudley. Po kelių akimirkų aikštės viduryje stumdėsi visas būrys abiejų komandų krepšininkų.

Suns-Wizards maçında ortam "biraz" ısınmış 🙄 Sonuçta ise Dudley ve Jennings oyundan atılmış. pic.twitter.com/Ek15ydVL94— Fersu Yahyabeyoğlu (@fersudeniz) March 8, 2017

Puikių rungtynių seriją pratęsė kroatas Bojanas Bogdanovičius, per pastarąsias dvejas rungtynes pelnęs net 56 taškus. Iš Bruklino ekipos atvykęs ir šeštojo „Wizards“ krepšininko statusą akimirksniu įgavęs europietis šiąnakt sumetė visus 16 savo mestų baudų metimų.

Finikso klubą į priekį vedė gynėjų duetas. Ericas Bledsoe ir Devinas Bookeris kartu pelnė beveik pusę komandos taškų ir iniciavo atkaklumu pažymėtą spurtą ketvirtajame kėlinyje, padėjusį ekipai sumažinti skirtumą nuo 10 iki 3 taškų.

Visgi Vašingtono krepšininkai neklydo prie baudų metimo linijos ir šventė sunkią pergalę varžovų arenoje.

„Suns“: Ericas Bledsoe 30, Devinas Bookeris 25 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Alanas Williamsas (10 atk. kam.) ir T.J. Warrenas (10 atk. kam.) po 15, Leandro Barbosa 12 taškų.

„Wizards“: Bojanas Bogdanovičius 29 (3/6 trit., 16/16 baud., 9 atk. kam.), Bradley Bealas 27, Johnas Wallas 25 (14 rez. perd.), Jasonas Smithas 17 (6/7 met., 2/2 trit.), Ianas Mahinmi 15 taškų (9 atk. kam.).