Jau 63-ią kartą šiame sezone rungtynes starto penkete pradėjęs Domantas Sabonis per 21 aikštėje praleistą minutę surinko 8 taškus (3/7 met., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir 4 atkovotus kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Thunder“ šiąnakt neišgebėjo naują karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusio klubo lyderio Russello Westbrooko žaidimas. Vien ketvirtame kėlinyje 17 taškų surinkęs įžaidėjas surengė įspūdingą solo pasirodymą, o iš žaidimo atliko net 39 metimus.

Per pastaruosius septynerius metus tokį ar didesnį metimų skaičių savo rungtynėse užfiksavo tik du NBA krepšininkai – trečią kartą per šį laikotarpį tai padaręs R. Westbrookas ir du kartus tuo pasižymėti spėjęs Los Andželo „Lakers“ klubo simbolis Kobe Bryantas.

Dinamiškasis įžaidėjas liko per žingsnį nuo šio sezono NBA lygos rezultatyvumo rekordo, priklausančio „Warriors“ gynėjui Klay‘ui Thompsonui, gruodžio 5-ąją dieną į Indianos „Pacers“ krepšį per tris kėlinius sumetusiam 60 taškų. R. Westbrookas surinko 58 taškus.

Oklahomos gretose į aikštę po šešerių rungtynių pertraukos grįžo atakuojantis gynėjas Victoras Oladipo, išsyk susigrąžino antro rezultatyviausio ekipos krepšininko vardą, o Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 26 sekundėms gynėjas pataikė itin svarbų tritaškį, sumažinusį Portlando ekipos persvarą iki vienintelio taško.

Šeimininkams ėmusis pražangų taktikos prie baudų metimo linijos atsidūrusio C.J. McCollumo ranka nedrebėjo, ir labiausiai patobulėjusio lygos krepšininku praėjusiame praeitam sezone pripažinto gynėjo metimai atitolino svečius tolimo metimo atstumu.

Laikrodžiui rodant mažiau nei 15 sekundžių R. Westbrookas prametė rezultatą išlyginti galėjusį tritaškį, o bosnio Jusufo Nurkičiaus atkovotas kamuolys ir baudų metimai pasmerkė Oklahomos klubą ketvirtam pralaimėjimui iš eilės.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 58 (21/39 met., 3/9 trit., 13/16 baud., 9 rez. perd.), Victoras Oladipo 16 (4/5 trit.), Enesas Kanteris 11 (5/6 met.).

„Trail Blazers“: Allenas Crabbe 23 (5/7 trit.), Damianas Lillardas 22, C.J. McCollumas 21, Jusufas Nurkičius 17, Meyersas Leonardas ir Al-Farouqas Aminu (3 blk.) po 12, Noah Vonleh 11 taškų.

Dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovojantys „Trail Blazers“ pasiekė trečią pergalę iš eilės, o reguliariojo sezono seriją prieš „Thunder“ krepšininkus laimėjo bendru rezultatu 3:1.