Startiniame penkete mačą pradėjęs Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas rungtyniavo 21 minutę, pelnė 13 taškų (5/5 dvitaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, padarė dvi klaidas ir surinko tris asmenines pražangas.

Lietuvis puikiai pradėjo mačą, pirmas atidarė ekipos taškų sąskaitą, po jo taiklių trijų dvitaškių ir Serge Ibakos tritaškio svečiai iš Toronto 4-tą minutę pirmavo 9:2.

Per pirmąjį ketvirtį Jonas pelnė 9 taškus, o „Raptors“ pirmavo 19:12.

Antrojo kėlinio pradžią J. Valančiūnas stebėjo nuo atsarginių suolelio, o aikštės šeimininkai beveik per 4 minutes panaikino visą svečių iš Kanados turėtą pranašumą: po Malcolmo Brogdono dvitaškio „Bucks“ pirmąkart išsiveržė į priekį 24:23.

Lietuvis į aikštę grįžo įpusėjus antrąjam ketvirčiui, spėjo puolime prasižengti, „Bucks“ krepšį sudrebino puikiu dėjimu, tačiau prieš pertrauką buvo pakeistas.

Prastai kėlinio pabaigą sužaidę „Raptors“ krepšininkai leido aikštės šeimininkams pirmauti 53:42.

Po didžiosios pertraukos Jonas žaidė daugiau nei pusę trečiojo ketvirčio ir buvo pakeistas likus 5 min. iki kėlinio pabaigos.

Kaip vėliau parodė rungtynių įvykiai, Jonas ant atsarginių suolelio prisėdo iki pat mačo pabaigos ir „Raptors“ strategas Dwane Casey nebesuteikė lietuviui daugiau šansų.

Aikštės šeimininkai išlaikė 9-13 taškų persvarą ir po trijų ketvirčių pirmavo 80:67.

Įpusėjus lemiamam kėliniui svečiams pavyko priartėti – 82:86. Tačiau čia iniciatyvos ėmėsi graikas Giannis Antetokounmpo, kuris pelnė du dvitaškius iš eilės ir vėl truktelėjo „Bucks“ ekipą į priekį 90:82. „Raptors“ nesėkmingai puolė, o M. Brogdonas dvitaškiu sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą – 92:82 (likus 3:04 min.).

„Raptors“ nepavyko išsigelbėti ir svečiai turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pergalę 101:94.

Toronto ekipa Rytų konferencijoje rikiuojasi 4-oje pozicijoje (37/26), dėl vietos aštuntuke kovojantis Milvokio „Bucks“ klubas Rytuose žengia 10-tas (28/33). Iki aštuntosios vietos, garantuojančios vietą atkrintamosiose, „Bucks“ ekipai trūksta dviejų pergalių.

Milvokio „Bucks“ – Toronto „Raptors“ 101:94 (12:19, 41:23, 27:25, 21:27)

„Bucks“: Khrisas Middletonas 24 (30 min., 8/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), Giannis Antetokounmpo 21 (35 min., 8/13 dvitaškiai, 5/6 baudų metimai), Malcomas Brogdonas 17, Spenceris Hawesas 16 taškų.

„Raptors“: Serge Ibaka 19 (36 min., 5/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), Cory Josephas 14, Jonas Valančiūnas 13, Pascalis Siakamas 12, Demaras DeRozanas 11 taškų.