Uteniškis rungtynėse su Vašingtono „Wizards“ ant parketo praleido tik 13 min. Taip trumpai J. Valančiūnas šiame sezone žaidė vos antrą kartą.

Aukštaūgis niekuo nepasižymėjo: pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Nepaisant nykaus pasirodymo, vienintelis J. Valančiūnas iš NBA lietuvių galėjo džiaugtis pergale. „Raptors“ ir be traumuoto įžaidėjo Kyle'o Lowry svečiuose nugalėjo Rytų konferencijos turnyro lentelės kaimynus „Wizards“ rezultatu 114:106.

Į pergalę „dinozaurus“ vedė kitas gynėjas DeMaras DeRozanas, įmetęs 32 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių. Jam puikiai talkino atsarginis gynėjas Normanas Powellas (21 tšk.), o priekinėje linijoje pirmu smuiku griežė naujokas Serge'as Ibaka (14 tšk., 8 atkovoti kamuoliai).

„Wizards“ (36/24) – „Raptors“ (37/25) 106:114 (27:35, 26:27, 25:17, 28:35)

„Wizards“: Johnas Wallas 30, Brandley Bealas 27, Otto Porteris jaun. 18

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 32, Normanas Powellas 21, Cory Josephas 15, Serge'as Ibaka 14

Kitoje Rytų konferencijos dvikovoje Niujorko „Knicks“ mačo pabaigoje turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ pranašumą 102:105.

Permainingose rungtynėse Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa prarado persvarą likus minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos, o „76ers“ pergalę baudų metimais įtvirtino Dario Šaričius.

Lietuvis žaidė puspenktos minutės ir prametė abu savo metimus. Į statistikos protokolą puolėjas savo pavardę įrašė tik vienu atkovotu kamuoliu.

„76ers“ (23/38) – „Knicks“ (25/37) 105:102 29:35, 34:18, 16:28, 26:21)

„76ers“: Dario Šaričius 21, Justinas Andersonas 19, Robertas Covingtonas 16

„Knicks“ Lance'as Thomasas 21, Derrickas Rose'as 20, Carmelo Anthony ir Kristapas Porzingis – po 18.

Tuo metu Donatas Motiejūnas nepakilo nuo Naujojo Orleano „Pelicans“ atsarginių suolo visas rungtynes. Iš šono lietuvis išvydo komandos draugų nesėkmę namuose prieš San Antonijaus „Spurs“.

Tiesa, nors Alvinas Gentry panaudojo vos aštuonis auklėtinius, pastarieji užkūrė tikrą pirtį vieniems Vakarų konferencijos lyderių ir pralaimėjo tik po pratęsimo.

„Pelicans“ (24/38) – „Spurs“ (47/13) 98:101 (30:27, 18:22, 18:18, 2322, 9:12)

„Pelicans“: Anthony Davisas 29, Jrue Holiday 26, DeMarcusas Cousinsas 19 (23 atk. kam.)

„Spurs“: Kawhi Leonardas 31, LeMarcusas Aldridge 21, Patty Millsas 15.