Nepaisant paskutinę mainų lango dieną „Thunder“ atliktų sudėties pokyčių sukeltų niūrių prognozių, Domantas Sabonis pratęsė starto penkete pradėtų rungtynių seriją iki 58. Savo debiutiniame NBA sezone nė karto ant suolo nepradėjęs klubo rungtynių šį sykį Domas per 23 minutes surinko 9 taškus (4/7 met., 1/2 trit., 0/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir po 2 rezultatyvius perdavimus bei blokus.

Ypatingai gražiu bloku lietuvis pasižymėjo trečiajame ketvirtyje, kai varžovų greito išpuolio metu gynyboje liko vienas prieš įsibėgėjusį „Lakers“ įžaidėją D‘Angelo Russellą ir sugebėjo be pražangos apsiginti nuo varžovo reido.

„Thunder“ gretose dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė trigubų dublių karalius Russellas Westbrookas. Nors uraganinis įžaidėjas šį kartą itin silpnai atakavo iš žaidimo ir prarado net 6 kamuolius, Oklahomos simboliu tapęs krepšininkas tapo tik trečiuoju žaidėju lygos istorijoje, per vienerias rungtynes surinkusiu bent po 17 taškų, atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų.

Iki R. Westbrooko tokius skaičius surinkti pavyko tik legendiniam Magicui Johnsonui (1989-ais) ir savo karjeros pike buvusiam Rajonui Rondo (2012-ais), šiuos skaičius pagražinusiam net 20-čia rezultatyvių perdavimų.

Abu mainų būdu iš „Bulls“ į Oklahomą persikėlę krepšininkai, Tajas Gibsonas ir Dougas McDermottas, rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o starto penkete debiutavo ispanas Alejandro Abrinesas. Net 11 tritaškių išmetęs snaiperis rezultatyviausio šių rungtynių „Thunder“ žaidėjo vardą pasidalino su krašto puolėju Andre Robersonu.

Ispano vietą pirmajame penketuke artimiausiu metu veikiausiai užimsiantis D. McDermottas Oklahomoje debiutavo surinkdamas 8 taškus (3/8 met., 0/2 trit., 4 atk. kam., 2 kl.).

Billy Donovano vadovaujame ekipa pastiprinimo sulaukė ne tik iš mainų – po ilgos pertraukos į aikštę grįžo smūgiu į kėdę dilbio kaulą susiskaldęs turkas Enesas Kanteris. Tiesa, sugrįžimo į optimalią fizinę formą aukštaūgiui dar reikės palaukti, nes šiąnakt tikslą pasiekė vos 2 iš 12 jo atliktų metimų iš žaidimo.

Su Lou Williamsu ir Marcelinho Huertasu pastarosiomis dienomis atsisveikinusių „Lakers“ gretose epizodiškai debiutavo iš Hjustono atvykęs Corey Breweris, per 4 minutes spėjęs pasižymėti 2 taškais.

Vyriausiojo trenerio Luke‘o Waltono sprendimo aikštėje nepasirodė startinis vidurio puolėjas Timofėjus Mozgovas, nuo suolo nepakilęs jau penktą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes, o starto penketų pelnytais taškais Los Andželo ekipa šiąnakt varžovams nusileido net 46:79.

„Thunder“: Andre Robersonas (8/9 met., 3/3 trit.) ir Alejandro Abrinesas (5/11 trit.) po 19, Russellas Westbrookas 17 (4/18 met., 18 atk. kam., 17 rez. perd.), Stevenas Adamsas 15 (10 atk. kam.), Tajas Gibsonas 12 taškų.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas 29 (12/26 met., 3/12 trit., 6 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 14 (6/17 met., 2/8 trit.), Julius Randle‘as 13 (11 atk. kam.), Brandonas Ingramas ir Ivica Zubacas po 11 taškų.

Oklahomos klubas revanšavosi varžovams už pralaimėjimą pastarosiose tarpusavio rungtynėse ir reguliariojo sezono seriją prieš „Lakers“ laimėjo rezultatu 2:1.