D. Motiejūnas per 24 minutes ant parketo pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir po du kartus suklydo ir prasižengė.

Tai buvo rezultatyviausios lietuvio sezono rungtynės. D-Mo +/- santykis komandoje buvo antras pagal gerumą (+15).

Iki tol per septynerias rungtynes daugiausiai taškų jis buvo įmetęs debiutiniame mače su Bostono „Celtics“ – 11. Pastaruoju metu lietuvis žaisdavo vis mažiau, o jo taškų vidurkis spėjo nukristi iki 3,6.

Nors žaidė be vis dažniau traumas patiriančio A. Daviso, Naujojo Orleano komanda jau per pirmuosius du kėlinius susikrovė 20 taškų pranašumą (70:50) ir pirmavo iki pat finalinės sirenos.

Paskutinę minutę Kevinas Love'as sumažino svečių atsilikimą iki 2 taškų, tačiau persverti rezultato NBA čempionams taip ir nepavyko.

Pažymėtina, kad „Cavs“ net 49 taškus pelnė Kyrie Irvingas, iš kurių 35 jis surinko per antrąją mačo dalį. LeBronas Jamesas savo ruožtu surinko trigubą dublį – 26 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu tarp šeimininkų sužibėjo 36 taškus surinkęs Terrence'as Jonesas, kuris starto penkete pakeitė A. Davisą. Tai – sunkiojo krašto puolėjo sezono rekordas.

Apskritai abi komandos šį sykį labai dažnai atakavo iš toli. Šeimininkai pataiko 16 iš 39 tritaškių (41 proc.), o svečiai 15 iš 37 (40,5 proc.).

Verta išskirti faktą, kad Klivlando komanda suklumpa jau 6-ąjį kartą per pastarąsias 10 reguliariojo sezono rungtynių ir Rytų konferencijoje antrąją vietą užimančią Toronto „Raptors“ ekipą lenkia tik 2 pergalėmis.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima 10-ąją vietą.

„Pelicans“: Terrence’as Jonesas 36 (10/14 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam.), Jrue Holiday 33 (10 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 14 (3/5 dvit., 2/3 trit.), Langstonas Galloway 12.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 49 (8/14 trit., 11/11 baudos), LeBronas Jamesas 26 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Love’as 22 (16 atk. kam., 6 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)