Tai buvo 19-a Oklahomos ekipos nesėkmė šiame NBA čempionate. Ji subyrėjo po ilgosios pertraukos, kai trečią kėlinį pralaimėjo 15 taškų (22:37), o paskutinį ketvirtį – 6 (22:28). Antroje mačo pusėje kariai ir įgijo 21 taško pranašumą. Po dviejų kėlinių buvo lygu 56:56 ir trečio ketvirčio pradžioje abi komandos buvo surinkusios po 63 taškus. Tada aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir negrįžtamai nutolo.

D. Sabonis susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė 15 min. ir pelnė 5 taškus. Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė vieną dvitaškį iš dviejų, vieną tritaškį, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Lapkričio mėnesį vykusioje tarpusavio dvikovoje „Golden State“ ekipa taip pat tiesiog nušlavė Oklahomos atstovus 26 taškų skirtumu (96:122).

„Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas atliko 21-ą šio sezono trigubą dublį – 27 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. Prieš jį pirmo kėlinio pabaigoje tyčia šiurkščiai prasižengė gruzinas Zaza Pačulija ir viena NBA žvaigždžių pažadėjo, kad varžovui to tikrai nedovanos.

Ouklando klube išsiskyrė Kevinas Durantas (40 tšk.), Stephenas Curry (24) Klay Thompsonas (14 tšk.) ir Draymondas Greenas (12 tšk.).

Per dvejas rungtynes su savo buvusiu OKC klubu K. Durantas pelnė net 79 taškus.

Rezultatas:

„Golden State Warriors“ (36/6) – „Thunder“ (25/19) – 121:100 (30:31, 26:25, 37:22, 28:22).

GSW: Kevinas Durantas 40 (12 atk. kam., 8/9 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 9/10 baudos), Stephenas Curry 24 (8 rez. perdav., 7/13 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), Klay Thompsonas 14 (5 atk. kam., 2/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/2 baudos), Draymondas Greenas 12 (10 atk. kam., 5 rez. perdav.), Davidas Westas ir Shaunas Livingstonas po 8, Andre Iguodala 6, gruzinas Zaza Pačulija 5, JaVale'as McGee ir Patrickas McCaw po 2 taškus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (7/17 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 10/11 baudos), turkas Enesas Kanteras 22 (9 atk. kam., 11/18 dvitaškiai), Victoras Oladipo 20 (4/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), Cameronas Paynea's 9, Jerami Grantas 7, Domantas Sabonis ir Kyle'as Singleris po 5, Andre Robersonas 3, ispanas Alexas Abrinesas 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)