Neblogas rungtynes sužaidė „Thunder“ legionierius iš Lietuvos Domantas Sabonis, pakankamai vidutiniškai pasirodęs puolime ir per 28 minutes pelnęs 7 taškus (3/8 met., 0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 3 kamuolius, prasižengęs 5 kartus bei surinkęs po vieną rezultatyvų perdavimą ir klaidą.

Nepaisant neįspūdingos statistikos, Domantas prisidėjo prie vienos svarbiausių „Thunder“ užduočių – sustabdyti DeMarcusas Cousinsą – ir savo darbą atliko pakankamai užtikrintai. Dėka to, Domas aikštėje praleido daugiausiai minučių nuo lapkričio 25-os dienos.

„Thunder“ į pergalę eilinį sykį vedė Russellas Westbrookas, surinkęs jau dvidešimtą šio sezono trigubą dublį, ir puikiai į rungtynes įsiliejęs turkas Enesas Kanteris, sužaidęs rezultatyviausias šio sezono rungtynes.

Oklahomos ekipa turėjo ketvirtajame kėlinyje turėjo daugiau nei solidžią persvarą, tačiau vos nesugebėjo jos iššvaistyti prastų sprendimų ir nereikalingų pražangų dėka, tad „Thunder“ sirgaliams ši pergalė kainavo ypatingai daug nervų.

Visgi paskutinės „Kings“ atakos metu D. Cousinsas įrašė Sakramento klubui 22-ąjį rungtynių prarastą kamuolį ir palaidojo šeimininkų viltis išsigelbėti šiose rungtynėse.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 31 (8/20 met., 14/17 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kl.), Rudy Gay‘us 22, Darrenas Collisonas 21 taškas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36 (4/5 trit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Enesas Kanteris 29 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 23, Alejandro Abrinesas 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Thunder“ žais antradienio rytą, 5:30 Lietuvos laiku svečiuose susitikdami su Los Andželo „Clippers“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)