„Raptors“ didžiąją mačo dalį pirmavo ir ne vieną kartą tai buvo dviženklė persvara (37:24, 61:49, 83:70), tačiau tuomet pralaimėjo lemiamą likusį pusantro kėlinio net 39:59 ir paleido pergalę iš savo rankų.

Būtent tuomet aikštėje nebebuvo Jono Valančiūno, kurį Dwane'as Casey nusprendė pasodinti ant atsarginių žaidėjų suolo iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei 4 minutes. Šeimininkai tada dar buvo priekyje 88:79.

Iš viso J. Valančiūnas per 23 min. pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“ puolimo lyderis buvo DeMaras DeRozanas, pasižymėjęs net 36 taškais (13/21 dvitaškiai, 10/10 baudos, 6 klaidos).

„Rockets“ gretose Jamesas Hardenas atliko netikrą keturgubą dublį: 40 taškų (13/26 metimai iš žaidimo, 10/10 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 klaidų.

Tai buvo jau 10-asis J. Hardeno teigiamų statistikos rodiklių trigubas dublis šį sezoną ir 8-a iš eilės „Raketų“ pergalė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 36 (5 rez. perd., 6 klaidos), DaMarre'as Carrollas 26 (6/10 tritaškiai), Kyle'as Lowry 12, Normanas Powellas ir Cory Josephas po 10, Jonas Valančiūnas, Terrence'as Rossas (0/5 tritaškiai) ir Patrickas Pattersonas po 8 taškus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (10 atk. kam., 11 rez. perd., 10 klaidų), Montrezlas Harrellas 28 (12/13 dvitaškiai, 4/6 baudos), Ericas Gordonas 19 (1/9 tritaškis), Trevoras Ariza 17 (5/10 tritaškiai), Ryanas Andersonas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)