Gražų gestą „Bucks“ (12/12) palydėjo ir gražia pergale, rezultatu 108:97 (30:18, 34:27, 24:21, 20:31) įveikdami diviziono varžovus Čikagos „Bulls“ (13/12) krepšininkus ir pakildami į aštuntąją rytų konferencijos poziciją. Sužaidus tris ketvirčius rungtynių šeimininkai pirmavo net 22 taškų skirtumu, bet Čikagos klubas sugebėjo surengti spurtą ir sumažinti skirtumą iki aštuonių taškų, tačiau iškovoti pergalės Fredo Hoibergo auklėtiniai taip ir nesugebėjo.

Buliams koją pakišo tragiškas taiklumas atakuojant iš toli – pirmoje rungtynių pusėje vos 1/9 tritaškių pataikę svečiai rungtynes užbaigė šį skaičių pakėlę iki toli nuo solidaus likusį 5/19, kai „Bucks“ sumetė net 11/20 tolimų metimų.

Įspūdingas rungtynes sužaidė jaunasis Viskonsino valstijos klubo lyderių duetas. Giannis Antetokounmpo ir Jabari Parkeris jau ketvirtą kartą šiame sezone pelnė po 25 ar daugiau taškų, kai per pirmuosius du kartu žaistus sezonus tokius skaičius pasiekė tik vieną kartą.

Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (14 atk. kam., 3 per. kam.), Jabari Parkeris 28, Mirza Teletovičius 13 taškų.

Bulls“: Jimmy Butleris 21, Dwyane‘as Wade‘as 20, Tajas Gibsonas 19 taškų.

Čikagos klubas šiose rungtynėse prarado 16 kamuolių prieš 8 varžovų klaidas.

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Indianos „Pacers“

Gražus ir atkaklus mūšis šiąnakt vyko Naujajame Orleane, kur vietos „Pelicans“ (9/18) po puikaus ketvirto kėlinuko 102:95 (24:20, 22:30, 25:24, 31:21) įveikė antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusius Indianos „Pacers“ (13/14) krepšininkus. Šeimininkus į pergalę, kaip įprasta, vedė Anthony Davisas, kuriam puikiai talkino rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs naujokas Buddy Hieldas.

Indianos ekipa antrą kartą per dvi naktis rungtynes iš rankų paleido ketvirtajame kėlinuke. Praėjusią naktį per finalines 12 minučių sukrapštę tik 10 taškų prieš Majamio „Heat“ klubą, „Pacers“ pastaruosius du ketvirtus ketvirčius pralaimėjo bendru 17 taškų skirtumu.

Pelicans“ šiose rungtynėse sulaukė dar vienos geros žinios – po sunkios traumos į aikštę grįžo vienas klubo lyderių Tyreke‘as Evansas. 2010-ais metais geriausio sezono naujoko titulą nuskynęs žaidėjas per 11 minučių pelnė 7 taškus. Tai buvo pirmas kartas nuo sausio mėnesio, kai aikštėje pasirodė visas Naujojo Orleano didysis trejetas – A. Davisas, T. Evansas ir Jrue Holiday.

Šių ekipų tarpusavio dvikovose Naujojo Orleano krepšininkai savo pranašumą įrodė pirmą kartą nuo 2011-12 metų sezono ir nutraukė dešimties pralaimėjimų „Pacers“ klubui seriją.

Pelicans“: Anthony Davisas 35 (16 atk. kam., 5 blk.), Buddy Hieldas 21 (5/8 trit.), Jrue Holiday 16 taškų (14 rez. perd.).

Pacers“: Mylesas Turneris 26 (11/14 dvit.), Jeffas Teague‘as 21 (10 rez. perd., 0/6 trit.), Paulas George‘as 18 taškų (5 kl.).

Pralaimėjimą patyrę „Pacers“ iškrito iš pirmojo rytų konferencijos aštuntuko, „Pelicans“pakilo į dvyliktąją vietą vakaruose.

Denverio „Nuggets“ – Portlando „Trail Blazers“

Užtikrintą pergalę pasiekė Denverio „Nuggets“ (10/16), namuose rezultatu 132:120 (38:28, 36:28, 26:29, 32:35) įveikę Portlando „Trail Blazers“ (14/14) klubą, patyrusį jau vienuoliktą pralaimėjimą žaidžiant svečių arenose. Vakarų konferencijoje vis stipriau užverda kova dėl aštuntosios pozicijos, dėl kurios grumtis bando net septynios komandos.

Nuggets“, pirmą kėlinuką laimėję dešimties skirtumu, antrąjį pradėjo spurtu 7:0, o per pirmąją rungtynių pusę sumetė net 74 taškus. Taškų rinkimo spartos šeimininkai nemažino ir po ilgosios pertraukos, o jų gretose dviženklį pelnytų taškų skaičių surinko net 8 krepšininkai.

Portlando ekipos šiose rungtynėse neišgelbėjo 40 Damiano Lillardo pelnytų taškų.

Nuggets“: Danilo Gallinari 27, Gary Harrisas 18, Wilsonas Chandleris 17 taškų.

Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (10 rez. perd.), C.J. McCollumas 23, Masonas Plumlee 19 taškų.

Denverio klubas susilygino su devintąją poziciją vakaruose užimančia Sakramento ekipa.

Finikso „Suns“ – San Antonijaus „Spurs“

Fantastišką išvykos rungtynių rezultatą dar labiau pagerino San Antonijaus „Spurs“ (21/5) ekipa, Finikse 107:92 (23:20, 28:23, 23:28, 33:21) palaužę vietos „Suns“ (8/18) krepšininkus. Iš penkiolikos išvykoje žaistų rungtynių „Spurs“ laimėjo net keturiolika, tai geriausias šio sezono rezultatas NBA lygoje.

Aukščiausią pavarą Greggo Popovičiaus auklėtiniai įjungė ketvirtajame rungtynių kėlinyje, kurį laimėjo dvylikos taškų skirtumu ir įtvirtino ketvirtąją pergalę iš eilės, taip dar labiau padidindami atotrūkį nuo trečioje-ketvirtoje vakarų konferencijos pozicijose žengiančių „Clippers“ ir „Rockets“.

Per pastarąjį mėnesį Finikso „Suns“ namų arenoje iškovojo vos dvi pergales. Šiąnakt nutrūko įspūdinga įžaidėjo Erico Bledsoe serija. Iki šio susitikimo trejose rungtynėse iš eilės E. Bledsoe rinko po 30 ar daugiau taškų ir tapo pirmuoju tą padariusiu „Suns“ krepšininku nuo Amare‘o Stoudemire‘o.

Suns“: Devinas Bookeris 17, Ericas Bledsoe 14, Brandonas Knightas 11 taškų.

Spurs“: Kawhi Leonardas (10 atk. kam.) ir Pau Gasolis po 18 taškų, LaMarcusas Aldridge‘as 14 taškų.

Vieninteliu taškų nepelniusiu žaidėju „Spurs“ gretose šiąnakt liko latvis Davis Bertanis, aikštėje pasirodęs likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos.