Ketvirtąjį kėlinuką Steve‘o Kerro auklėtiniai pradėjo atsilikdami dešimties taškų skirtumu, tačiau sužaidę atkarpą 25:4 padėjo tašką šiose rungtynėse. Du tritaškius šiose rungtynėse pataikęs Stephenas Curry aplenkė Steve‘ą Nashą ir daugiausiai tolimų metimų lygos istorijoje pataikiusių žaidėjų sąraše pakilo į septynioliktąją vietą.

Šeimininkai patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės ir visoje lygoje lenkia tik Dalaso „Mavericks“ ekipą, iškovojusią viena pergale mažiau ir pralaimėjusia identišką rungtynių skaičių. Minesotos neišgelbėjo ir užtikrintai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 51:37.

„Timberwolves“: Karl-Anthony Townsas (18 atk. kam.), Andrew Wigginsas ir Zachas LaVine‘as po 25 taškus.

„Warriors“: Klay‘us Thompsonas (4/12 trit.) 30, Kevinas Durantas (6/21 metimo iš žaidimo) ir Stephenas Curry (9 rez. perd.) po 22, Draymondas Greenas 18 taškų.

„Warriors“ per pastarąsias 111 reguliariųjų sezonų rungtynių nė karto nepatyrė dviejų pralaimėjimų iš eilės. Tai ilgiausia tokia serija NBA istorijoje.

Detroito „Pistons“ – Filadelfijos „76ers“

Netikėtai lengvą pergalę šiąnakt iškovojo Filadelfijos „76ers“ (6/18), svečiuose 97:79 (32:12, 26:23, 22:29, 17:15) sutriuškinusi Detroito „Pistons“ (13/13) krepšininkus. Praeitame susitikime su Naujojo Orleano „Pelicans“ 23-jų pralaimėjimų varžovų arenose seriją nutraukę „76ers“ iškovojo antrąją pergalę išvykoje paeiliui.

Bretto Browno auklėtiniai visus reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinuke, kai rungtynių pradžioje spurtavo 18:4, o ketvirtį užbaigė pataikę 13/18 metimų iš žaidimo ir pirmaudami dvidešimties taškų skirtumu. Pastaraisiais metais lygos dugne besikapanojanti Filadelfijos ekipa po šios nakties aplenkė Dalaso „Mavericks“ ir pergalių skaičiumi pavijo Bruklino „Nets“ klubą.

76ers“ turėjo šiose rungtynėse turėjo verstis be rezultatyviausio šių metų naujoko Joelio Embiido, per rungtynes vidutiniškai renkančio po 18,2 taško ir startinio įžaidėjo Sergio Rodriguezo. Ispaną starto penkete pakeitusiam T.J. McConnellui iki trigubo dublio pritrūko tik vieno rezultatyvaus perdavimo. Įžaidėjas devynis kartus komandos draugams sėkmingai asistavo jau pirmoje rungtynių pusėje.

Pirmą kartą šiame sezone ant parketo pasirodė nugalėtojų aukštaūgis Nerlensas Noelis. Spalio pabaigoje kairiojo kelio operaciją patyręs žaidėjas per 10 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/5 metimų iš žaidimo).

Geriausią lygos gynybą žaidžiant namuose iki šios nakties demonstravusiems „Pistons“ šiąnakt padėti negalėjo traumuotas atakuojantis gynėjas Kentavious Caldwell-Pope‘as. Vos 26% taiklumu iš toli atakavusiems šeimininkams nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė tik 14 taškų.

Pistons“: Marcusas Morrisas 28, Andre Drummondas (14 atk. kam.) 14, Reggie Jacksonas 10 taškų.

Sixers“: Robertas Covingtonas 16, Ersanas Ilyasova 15, Jahlilas Okaforas (9 atk. kam., 5 kl.) 14, T.J. McConnellas (10 atk. kam., 9 rez. perd.) 12 taškų.

Pernai Detroito krepšininkai tarpusavio seriją su „76ers“ laimėjo rezultatu 4-0.

Finikso „Suns“ – Naujojo Orleano „Pelicans“

Dar vienos puikios šios nakties rungtynės vyko Finikse, kur vietos „Suns“ (7/16) po pratęsimo 119:120 (31:25, 27:26, 24:25, 28:34, 9:10) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/17) krepšininkams. Džiazo sostinės klubas trečiajame kėlinuke atsilikinėjo penkiolikos taškų skirtumu, tačiau sugebėjo panaikinti deficitą ir iškovoti emociškai svarbią pergalę.

Bene pirmą kartą šiame sezone Naujojo Orleano klube Anthony Davisas nebuvo centrine rungtynių figūra. Dėmesį iš „Pelicans“ lyderio pelnytai perėmė vos 2 milijonus JAV dolerių per sezoną uždirbantis įžaidėjas Timas Frazieris, surinkęs pirmąjį savo karjeros trigubą dublį.

Solidų pasirodymą svečių gretose surengė ir vos prieš porą dienų kontraktą su ekipa sudaręs 30-ies metų krašto puolėjas Reggie Williamsas. Per dvi savo karjeros Naujajame Orleane dienas antrose rungtynėse žaidęs krepšininkas per 20 minučių sumetė 4/5 tritaškių ir viso surinko 17 taškų.

Šeimininkai šiose rungtynėse švaistė galimybes rinkti taškus nuo baudų metimo linijos – tikslą pasiekė tik 17/26 metimų. „Pelicans“ šioje statistinėje kategorijoje turėjo ryškų pranešimą ir sumetė 28/35 baudų.

Suns“: Ericas Bledsoe (3/11 trit.) 32, Leandro Barbosa 18, Devinas Bookeris 16, Tysonas Chandleris (21 atk. kam.) 14 taškų.

Pelicans“: Jrue Holiday 23, Reggie Williamsas 17, Timas Frazieris (11 atk. kam., 11 rez. perd., 5 per. kam.) ir Anthony Davisas (4/17 metimų iš žaidimo) po 14 taškų.

Suns“ ir „Pelicans“ šiame sezone susitiko antrą kartą, abu susitikimai baigėsi pratęsimais. Pelikanai atsirevanšavo varžovams už praeitą mėnesį patirtą pralaimėjimą.