„Clippers“ į priekį išsiveržė jau pirmoje mačo pusėje, o lemiamu tapo trečiasis kėlinys, per kurį svečiai čempionams leido pelnyti vos 15 taškų, patys surengė spurtą ir prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo 85:65.

„Cavaliers“ šis mačas buvo itin prastas – čempionų komanda pirmą sykį šiame sezone per mačą pataikė mažiau nei 10 tritaškių (9/24). Iki šiol tokią ribą LeBrono Jameso kariauna peržengdavo kiekvienose rungtynėse ir pasiekė lygos rekordą.

Nežibėjo ir pats L. Jamesas, trečiajame kėlinyje nesulaikęs emocijų ir užsidirbęs techninę pražangą. Kėlinyje, kurio metu šeimininkai atrodė visiškai pakrikę, tarpusavyje ginčijosi ir kiti komandos krepšininkai.

Rezultatyviausias „Cavaliers“ gretose buvo 28 taškus pelnęs Kyrie Irvingas. L. Jamesas ir Kevinas Love‘as pridėjo po 16 taškų.

„Clippers“ į priekį tempė 23 taškus pelnęs J.J. Redickas. Chrisas Paulas surinko 16 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Blake‘o Griffino sąskaitoje – 13 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynėse Memfyje visu ryškumu vėl spindėjo ispano Marco Gasolio žvaigždė. Aukštaūgis per 32 min. pelnė 25 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud.) ir padėjo vietos „Grizzlies“ 95:94 (30:28, 20:21, 15:19, 30:26) palaužti Orlando „Magic“ (7/12).

Būtent M. Gasolio baudos metimai likus žaisti 12 sek. ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai. Dar 19 taškų prie pergalės pridėjo Troy Danielsas.

Tuo metu „Magic“ ekipai net 28 taškus pelnė prancūzas Evanas Fournier, pataikęs 11 iš 14 savo metimų iš žaidimo. Nikolos Vučevičiaus sąskaitoje – 18 taškų.

Kiti rezultatai

Jutos „Jazz“ (11/9) – Majamio „Heat“ (7/12) – 110:111 (27:26, 21:26, 29:31, 33:28)

Puikias rungtynes sužaidė „Heat“ gynėjas iš Slovėnijos Goranas Dragičius, kuris per 37 minutes pelnė 27 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. „Jazz“ lyderis Gordanas Haywardas per 40 min. surinko 32 taškus, tačiau likus 3,2 sek. nepataikė pergalingu galėjusio tapti metimo.

Šarlotės „Hornets“ (11/8) – Dalaso „Mavericks“ (11/8) – 97:87 (23:14, 21:27, 24:19, 29:27)

Bruklino „Nets“ (5/13) – Milvokio „Bucks“ (9/8) – 93:111 (26:27, 25:25, 27:38, 15:21).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)