Išvakarėse Niujorke buvo pasiekta pergalė po pratęsimo 113:111 (30:28, 22:28, 27:18, 25:30, 9:7).

„Knicks“ atstovaujantis Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas žaidė 9 minutes ir taškų nepelnė. Jis prametė abu dvitaškius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė. Mūsiškio +/- rodiklis buvo +2.

Niujokiečiams, kurie nutraukė savo trijų pergalių iš eilės seriją, daugiausiai 25 taškus pelnė latvis Kristapas Porzingis, Carmelo Anthony ir Derrickas Rose'as įmetė po 18, Courtney Lee – 14, o Brendonas Jenningsas – 12 taškų.

„Hornets“ gretose išsiskyrė Kemba Walkeris (28 tšk.), Jeremy Lambas (18), Frankas Kaminsky III (14), Michaelas Kiddas-Gilchristas ir Cody Zelleris (po 11).

Šarlotės krepšininkai, kurie nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją, priešininkus jau pirmame kėlinyje pasiuntė į nokdauną (38:22). Vėliau svečiai iš Niujorko tik vijosi varžovus ir likus žaisti 7:36 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos pagaliau persvėrė rezultatą, bet lūžio rungtynėse nepasiekė. Kemba Walkeris nugalėtojams pelnė 28 taškus, Jeremy Lambas įmetė 18 ir atkovojo 17 kamuolių (karjeros rekordas).

Rezultatas:

„Hornets“ (9/7) – „Knicks“ (8/8) – 107:102 (38:22, 20:25, 17:24, 32:31).

„Hornets“: Kemba Walkeris 28 (7/15 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 8/11 baudos), Jeremy Lambas 17, Frankas Kaminsky 14 (5 atk. kam.), Cody Zelleris (10 atk. kam.) ir Michaelas Kiddas-Gilchristas (8 atk. kam.) po 11, Ramonas Sessionsas 9, Roy Hibbertas 6, italas Marco Belinelli ir Spenceris Hawesas po 5, Brianas Robertsas 0 taškų (5 min.).

„Knicks“: Kristapas Porzingis 25 (6 atk. kam., 5/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 9/11 baudos), Carmelo Anthony (8 atk. kam., 5/18 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Derrickas Rose'as (8 atk. kam., 8 rez. perdav., 5/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos) po 18, Courtney Lee 14 (1/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Brandonas Jenningsas 12 (3/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 0/1 baudos), ispasas Willy Hernangomezas 8 (16 min., 8 atk. kan., 4/5 dvitaškiai), Justinas Holiday 5, Kylea's O'Quinnas 2 taškai. Prancūzas Joakimas Noah (12 min.), Mindaugas Kuzminskas (9 min.) ir slovėnas Saša Vujačičius (6 min.) taškų nesurinko.