Šeimininkai sėkmingiau pradėjo mačą ir po dviejų kėlinių pirmavo 10 taškų skirtumu (52:42), o trečio pabaigoje – net 27 taškais (87:60). Nors iki dvikovos pabaigos likus žaisti beveik 2 minutes Derricko Rose'o ir Carmelo Anthony pastangomis „Knicks“ sumažino savo deficitą iki vienženklio (101:110), perlaužti susitikimo eigos jiems nebeužteko laiko. Svečiai per paskutinį ketvirtį pelnė net 47 taškus, t. y. penkiais daugiau nei per visą pirmą rungtynių pusę.

Puikiai į žaidimą įsiliejo 27-erių metų Lietuvos rinktinės puolėjas M. Kuzminskas, kuris, pakilęs nuo solo, antrame kėlinyje per 100 sekundžių, t. y. 1 min. 40 sek. (nuo 9:48 iki 8:08 min.), pelnė 8 taškus iš eilės – pataikė du tritaškius ir atliko dėjimą, bet netrukus trenerio Jeffo Hornaceko buvo pasodintas ant suolo ir iki pat pabaigos taip ir nebepakeltas nuo jo.

Nepaisant to, tai – vis tiek kol kas rezultatyviausias M. Kuzminsko pasirodymas šiame sezone. Jis per 7 min. surinko 8 taškus (1/2 dvitaškis, 2/3 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po 1 kartą.

„Knicks“, kurie Rytų konferencijoje kartu su Orlando „Magic“ dalinasi 10-11 vietą, sekmadienį namuose priims šešias pergales iš eilės iškovojusią Atlantos „Hawks“ komandą.

„Wizards“: Johnas Wallas 23 (11 rez. perd.), Otto Porteris jaunesnysis 21 (4/5 tritaškiai), Bradley Bealas 18, Marcinas Gortatas 16, Marcusas Thorntonas 13 taškų (3/3 tritaškiai).

„Knicks“: Derrickas Rose'as 27 (5/13 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 8/8 baudos), Carmelo Anthony 19 (1/8 tritaškis), Brandonas Jenningsas 17 (10 rez. perd.), Kristapas Porzingis 16 (7/16 metimai iš žaidimo), Mindaugas Kuzminskas ir Justinas Holiday po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (108)