Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei vienu tašku pirmavo „Raptors“, tačiau Channingas Frye'us pataikė tritaškį, LeBronas Jamesas pridėjo du taškus, o Jonui Valančiūnui likus 20 sekundžių iki finalo sirenos buvo skirta ginčytina pražanga puolime prieš Kyrię Irvingą. Netrukus L. Jamesas realizavo vieną baudą iš dviejų ir šeimininkai jau turėjo pergalę savo kišenėje – 120:115.

Iš viso J. Valančiūnas per 34 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Nugalėtojų gretose L. Jamesui iki trigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio: jis įmetė 28 taškus, sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Pirmame tarpusavio mače Toronte „Cavs“ buvo pajėgesni 94:91.

Vienintelį kartą taip gerai (9/1) naująjį sezoną „Kavalieriai“ pradėjo 1976-1977 metais.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 28 (8/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/10 baudos, 9 atk. kam., 14 rez. perd., 5 klaidos), Kyrie Irvingas 24 (10/20 metimai iš žaidimo, 5 klaidos), Channingas Frye'us 20 (5/8 tritaškiai), Kevinas Love'as 19 (13 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 15 taškų (7/8 dvitaškiai, 1/1 bauda, 11 atk. kam.).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 28 (11/23 metimai iš žaidimo, 9 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 26 (10/27 metimai iš žaidimo), Terrence'as Rossas 18, Jonas Valančiūnas 14 (9 atk. kam.), Normanas Powellas 12 taškų.

Trečiadienį „Raptors“ namuose mes iššūkį NBA finalininkams Ouklando „Golden State Warriors“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)