Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes „Suns“ netikėtai pirmavo 114:109, tačiau Steve'o Kerro auklėtiniams neprireikė nė pusantros minutės, kad jie laimėtų atkarpą 10:0 ir taptų padėties šeimininkais – 119:114.

Apskritai paskutines 5 min. 30 sek. „Warriors“, vedami Kevino Duranto ir Klay Thompsono, baigė spurtu 24:6 ir varžovams neleido nusvilinti savo nagų.

„Warriors“: Klay Thompsonas (5/8 tritaškiai) ir Stephenas Curry (5/9 tritaškiai) po 30, Kevinas Durantas 29 (9 atk. kam.), Draymondas Greenas 14 taškų (11 rez. perd.).

„Suns“: Ericas Bledsoe ir T. J. Warrenas po 20, Devinas Bookeris 19, Jaredas Dudley 14, Leandro Barbosa 11, Brandonas Knightas 10 taškų.

Tuo metu dabartiniai NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“ (8/1) savo aikštėje 100:93 (32:22, 20:32, 19:18, 29:21) įveikė Šarlotės „Hornets“ (6/3) kolektyvą.

Po trijų kėlinių priekyje vienu tašku buvo „Hornets“ – 72:71, bet lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis LeBronas Jamesas (ketvirtame kėlinyje pelnęs 11 taškų) sugebėjo perlaužti mačo eigą ir padovanoti „Kavalieriams“ dar vieną pergalę bei leido jiems įsitvirtinti pirmoje Rytų konferencijos vietoje.

„Cavaliers“: Channingas Frye'us 20 (6/12 tritaškiai), LeBronas Jamesas (8/21 metimai iš žaidimo, 8 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Kyrie Irvingas po 19, Kevinas Love'as 17 (11 atk. kam.), Imanas Shumpertas 15 taškų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 21 (4/8 tritaškiai), Marvinas Williamsas 16, Nicolas Batumas 15 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Kiddas-Gilchristas 11 taškų (10 atk. kam.).

Rungtynėse Mineapolyje vietos „Timbberwolves“ (3/6) krepšininkai 125:99 (36:27, 33:19, 18:26, 38:27) sutriuškino Los Andželo „Lakers“ (6/5) ekipą, o Andrew Wigginsas įmetė net 47 taškus ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą (prieš tai jis buvo 36 taškai).

Beje, iš viso 47 taškus sukrapštė visas „Lakers“ starto penketas.

24 taškus šeimininkams pelnęs serbas Nemanja Bjelica taip pat pasiekė geriausią savo asmeninį rezultatyvumo rezultatą.

„Wolves“: Andrew Wigginsas 47 (12/16 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 17/22 baudos), Nemanja Bjelica 24 (5/8 tritaškiai), Karlas-Anthony Townsas 22 (12 atk. kam.), Adreianas Payne'as ir Ricky Rubio po 10 taškų.

„Lakers“: Louisas Williamsas 17, Julius Randle'as ir Jordanas Clarksonas po 14, Luolas Dengas 13, Brandonas Ingramas 10 taškų.

Paskutiniame sekmadienio mače Portlando „Trail Blazers“ (7/4) vyrai 112:105 (20:28, 30:29, 36:15, 26:33) pranoko Denverio „Nuggets“ (3/7) kolektyvą.

„Blazers“: Damianas Lillardas 32 (15/15 baudos), C. J. McCollumas 21, Maurice'as Harklessas 17, Evanas Turneris 14, Masonas Plumlee ir Meyersas Leonardas po 11 taškų.

„Nuggets“: Danilo Gallinari (3/5 tritaškiai) ir Jamalas Murray (5/9 tritaškiai) po 19, Kennethas Fariedas (14 atk. kam.) ir Wilsonas Chandleris po 18 taškų.