Intriga laikėsi pirmoje dvikovos pusėje.

Antro kėlinio pabaigoje „Opava“ lipo svečiams ant kulnų (37:39). 9:0 atkarpa iki pertraukos finišavęs „Rytas“ susikrovė dviženklę persvarą (48:37).

Trečiame kėlinyje „Opava“ vėl priartėjo (45:48), tačiau tuomet Giedriaus Žibėno auklėtiniai pasiuntė šeimininkus į nokdauną – spurtavo 22:7 ir atgal nebesidairė.

Maždaug 350 „Ryto“ sirgalių palaikomas sostinės klubas neiššvaistė įtikinamos persvaros ir šventė trečią pergalę FIBA Čempionų lygoje.

„Rytas“ užsitikrino vietą papildomosiose atkrintamosiose dėl vietos Top-16 etape.

Į kitą etapą pateks 3 grupės komandos, pirmą vietą užėmusi ekipa iškart iškovos bilietą į Top-16 etapą. Jį užsitikrino Dižono „JDA Bourgogne“ ekipa, kuri svečiuose antradienį 71:68 įveikė Patrų „Promitheas“ bei tapo nepavejama.

Būtent su Prancūzijos klubu „Rytas“ po savaitės gruodžio 19 d. susitiks ASG arenoje.

„Opava“: Marques Townes 20, Jakub Sirina 12, Adam Pechacek 9 taškai.

„Rytas“: Martynas Echodas 18, Margiris Normantas 15, Justin Gorham, Gytis Radzevičius ir Arnas Velička po 13 taškų.

„Rytas“ tarptautiniame fronte startavo dviem nesėkmėmis: Prancūzijoje 83:87 nusileido „JDA“ ekipai, Graikijoje, Patruose 76:78 pralaimėjo „Promitheas“ krepšininkams.

Prie sienos priremti Giedriaus Žibėno auklėtiniai lapkričio viduryje namuose net 99:63 sutriuškino „Opava“ komandą, prieš dvi savaites 77:75 atsirevanšavo prieš „Promitheas“ pajėgas.