"Greičiausiai rašysime protestą (dėl rungtynių rezultato - BNS). Juolab, kad neįskaitytas metimas buvo lemiamas",- po rungtynių spaudos konferencijoje teigė kauniečių treneris Ainaras Bagatskis.

Jo žodžius patvirtina komandos svetainėje internete cituojamas "Žalgirio" viceprezidentas Gediminas Navikauskas. "Norėjome protestą pareikšti iš karto po rungtynių, tačiau mums to padaryti nebuvo leista. Mačo komisaras V.Ručinskas pareiškė, kad mes, neva, pažeidėme kažkokius procesinius dalykus. Tačau protestą mes būtinai paduosime, tai padarysime jau rytoj ir lauksime sprendimo" - sakė G.Navikauskas.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis svečiai pelnė du taškus, tačiau rungtynių arbitrų sprendimu, metimas buvo atliktas jau po finalinės mačo sirenos.

"Rungtynėse vyko lygių varžovų dvikova, neskaitant kelių žaidimo atkarpų. Abi komandos puikiai pažįsta viena kitą. Mačo pabaigoje mes priėmėme neteisingą sprendimą, siekdami išlaikyti pergalingą rezultatą. Visuomet reikia kovoti iki galo. "Lietuvos rytas" yra patyrusi komanda ir tuo ji pasinaudojo",- rungtynes komentavo "Žalgirio" treneris.

Pirmadienio mače aikštelės šeimininkų persvara antrajame kėlinyje buvo išaugusi iki 12 taškų (32:20), o svečiai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 5 taškų (53:58) skirtumu. Septynis kartus šiose rungtynėse rezultatas buvo lygus.

"Laimėjome neįtikėtinas rungtynes - padarėme stebuklą, pataikę vos 42,9 proc. baudų metimų",- spaudos konferencijoje kalbėjo "Lietuvos ryto" treneris Nevenas Spahija.

Jo teigimu, patys vilniečių komandos žaidėjai tvirtinę, jog, norint tapti LKL čempionais, finalo serijoje reikia žaisti žymiai geriau.

N.Spahija sakė, jog antrosiose LKL finalo serijos rungtynėse penktadienį Kaune greičiausiai žais traumas baigiantys išsigyti Robertas Štelmaheris bei Mindaugas Lukauskis.

Paskutinį kartą LKL čempionu Vilniaus "Lietuvos rytas" buvo 2001-2002 metų sezone, Kauno "Žalgirį" finalo serijoje įveikęs 4:3.