Nuo pirmų rungtynių minučių į priekį išsiveržę svečiai neleido abejoti savo pranašumu.

Po pirmo kėlinio šeimininkai atsiliko 13:26, po dviejų ketvirčių „Valencia“ deficitas dar labiau ūgtelėjo – 26:43.

Virš 7000 vietos sirgalių trečiame kėlinyje tyliai stebėjo, kaip jų palaikomą komandą „Barcelona“ ėmė triuškinti net 66:39.

Skirtumas kiek aptirpo rungtynių paskutinėmis minutėmis, tačiau nugalėtojas abejonių nekėlė.

Rokas Jokubaitis žaidė 12 minučių, pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/4 baud.) ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“ ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-0 ir pusfinalyje susikaus su Malagos „Unicaja“ ekipa. Serija iki 3 pergalių startuos birželio 7-ąją.

„Valencia“: Jaredas Harper ir Bojanas Dubljevičius po 8, Victoras Claveras ir Shannonas Evansas po 6 taškus.

„Barcelona“: Tomašas Satoransky 14, Nikola Mirotičius ir Kyle'as Kuričius po 11, ..., Rokas Jokubaitis 4.

Kitoje poroje dėl vietos finale susikaus Madrido „Real“ ir Badalonos „Joventut“ ekipos. Serijos pradžia – birželio 6 d.