Rungtynes atidarė Justo Stonkaus tritaškis, po krepšiu prasiveržė Mantas Laurenčikas, o Kristupas Kepežinskas pasižymėjo tolimu metimu su sirena – 8:7. Pirmąjį kėlinį uždarė Dovydo Buikos ir Alekso Bieliausko taškai – 13:12.

Lemiamas lūžis įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:16. Nepaisant Manto Kočano ir M. Laurenčiko taškų, skirtumas dar labiau išaugo – 17:35. Nerezultatyvų šeimininkų kėlinį užbaigė 5 Manto Juzėno taškai – 23:37.

Trečiajame kėlinyje M. Kočanas rinko dar 6 taškus, o kiti „Žalgirio“ krepšininkai įjungė toliašaudę artileriją. Du Augusto Navicko bei M. Juzėno ir Jokūbo Rudaičio tritaškiai mažino atsilikimą iki 43:53.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečių deficitas buvo pasiekęs 16 taškų (48:64), tačiau po sėkmingų M. Juzėno, J. Rudaičio ir D. Buikos atakų buvo priartėta iki 59:66. Visgi mačo pabaigoje ir toliau nepavyko stabdyti aukštaūgio Mouhamedo Faye, kuris rinko savo 33-iąjį tašką, o žalgiriečiai turėjo pripažinti pralaimėjimą 62:73.

Būtent M. Faye tapo tikru „Žalgirio“ komandos duobkasiu. Krepšininkas iš Senegalo per 27 minutes pelnė 33 taškus (13/15 dvit., 7/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko net 52 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis Nikas Stuknys per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė 1 kamuolį.

„Žalgirio“ komandoje rezultatyviausias buvo 13 taškų surinkęs M. Juzėnas.

„Žalgiris“: M. Juzėnas 13, M. Kočanas 8, D. Buika 8 (6 atk. kam.), J. Rudaitis ir A. Navickas po 7.

„Next Generation Select Team“: M. Faye 33 (11 atk. kam., 3 per. kam., 3 blk.), L. Giovannetti 10.

B grupėje vieną pergalę iškovojęs ir dvi nesėkmes patyręs „Žalgiris“ užėmė trečią vietą.

Pirmoje pozicijoje finišavo Eurolygos talentų komanda. Ji sekmadienį finale kausis su A grupėje pirmą vietą užėmusia Madrido „Real“ ekipa.