Antrose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse „Nuggets“ namų aikštėje 108:103 (27:27, 21:26, 28:26, 32:24) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Denverio komanda dar niekada nebuvo taip arti didžiojo NBA finalo.

Trečio kėlinio viduryje „Lakers“ po LeBrono Jameso dėjimo turėjo dviženklį pranašumą – 68:57, bet netrukus pralaimėjo atkarpą 0:10 ir prieš lemiamą ketvirtį sukaupta persvara smarkiai aptirpo.

Ketvirtą kėlinį „Nuggets“ pradėjo įspūdingai – šešiais tritaškiais iš eilės ir jau pati nutolo nuo varžovų 99:87, spurtavusi 15:1.

Likus žaisti minutę Austinas Reavesas tritaškiu grąžino intrigą ir „Lakers“ į kovą iš dviženklio deficito palikdamas vos du taškus (99:101).

Tačiau L. Jameso ir Anthony Daviso metimai buvo netikslūs, o J. Murray ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo ir „Nuggets“ gynėjas įtvirtino pergalę.

J. Murray vien per ketvirtą kėlinį surinko 23 taškus, o rungtynes baigė su 37 (5/10 dvit., 6/14 trit., 9/10) baud.). Gynėjas taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius.

Ties N. Jokičiaus pavarde – dar vienas trigubas dublis. Serbas pelnė 23 taškus (9/18 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 13-asis centro trigubas dublis šiose atkrintamosiose.

L. Jameso sąskaitoje – 22 taškai (0/6 trit.) ir 10 atkovotų kamuolių. A. Reavesas (5/9 trit.) ir Rui Hachimura pridėjo po 21. Po monstriškų pirmųjų rungtynių kiek tylesnis buvo Anthony Davisas su 18 taškų (3/12 dvit.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Kitos dvejos rungtynės vyks Los Andžele, kur „Lakers“ šiose atkrintamosiose dar nė karto nepralaimėjo – laimėjo visus aštuonis mačus. Savo aikštėje tokią pačią statistiką fiksuoja ir „Nuggets“.

„Nuggets“: J. Murray 37 (10 atk. kam.), N. Jokičius 23 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), M. Porteris Jr. 16, B. Brownas 12, A. Gordonas 10.

„Lakers“: L. Jamesas (10 atk. kam.) ir A. Reavesas (5/9 trit.) po 22, R. Hachimura 21, A. Davisas 18 (14 atk. kam.), D. Russellas 10.