Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose žaidė 21 min., pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

Trečio kėlinio pabaigoje lietuviui gynyboje varžovas alkūne kliudė akį, po kontakto krepšininkui paplūdo kraujas.

Santjago de Kompostelos ekipai M. Blaževičius per 23 minutes pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.) ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Aukštaūgis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Marek Blaževič

Fenomenalias rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius. „Barcos“ lyderis pelnė net 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų.

Iki Eurolygos finalo ketverto Kaune „Barcelona“ dar sekmadienį sužais ACB lygos rungtynes su lygoje identišką pergalių ir pralaimėjimų balansą turinčia Vitorijos „Baskonia“ (27/5) ekipa.

12-ą vietą turnyro lentelėje užimanti „„Obradoiro“ prarado viltis patekti į atkrintamąsias.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 27 (5/6 trit., 4/6 trit., 5/5 b.), Alexas Abrinesas 12, Nikola Kaliničius 11 taškų.

„Obradoiro“: Kassius Robertsonas 19, Marekas Blaževičius 15, Leo Westermannas 13 (4 rez.p.) taškų.

Kitose vakaro rungtynėse Madrido „Real“ svečiuose 79:68 (20:15, 19:20, 21:18, 19:15) pranoko „Valencia“ krepšininkus.

Sekmadienį „Real“ svečiuose susitiks su „Gran Canaria“ krepšininkais. Tai bus paskutinė kova prieš kelionę į Kauną ir Eurolygos pusfinalio akistatą prieš „Barceloną“.

„Valencia“: Jamesas Webbas 18, Chrisas Jonesas 13, Jaime Pradilla 9 taškai.

„Real“: Guerschonas Yabusele 25, Mario Hezonja 20, Fabienas Causeuras 11, Walteris Tavaresas 10 taškų.