Rokas Jokubaitis žaidė 12 minučių, pelnė 4 taškus, atliko du rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius bei rinko 8 naudingumo balus.

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 22, Oscaras da Silva 14, Nicolas Laprovittola 10, Oriol Pauli ir Jamesas Nnaji po 8.

„Fuenlabrada“: Kenas Hortonas 14, Lasanas Kromah 11, Malique Lewisas 10 taškų.

Šią savaitę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygos atkrintamųjų serijos trečiose rungtynėse Kaune pasiekė trečią pergalę prieš „Žalgirį“ ir iškovojo bilietą į finalo ketvertą.

Sekmadienį vakare „Baskonia“ namuose po pratęsimo 101:97 (19:20, 26:23, 28:33, 18:15, 10:6) pranoko „Gran Canaria“ ekipą, kuri šią savaitę tapo Europos taurės nugalėtoja.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose žaidė 27 min., pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 21 naudingumo balą.

Tadas Sedekerskis žaidė 28 min., pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir fiksavo 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Markusas Howardas – 26 taškai per 23 minutes.