Finalas vyko Las Palme, „Gran Canaria“ arenoje, lemiamą dvikovą stebėjo beveik 10 tūkst. sirgalių (9869).

Ispanijos klubas antrą kartą varžėsi „Eurocup“ finale ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo šį titulą.

Finalo MVP pripažintas Johnas Shurna – „Gran Canaria“ puolėjas per 26 minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), buvo rezultatyviausias savo komandoje ir rinko 13 naudingumo balų.

Europos taurėje atkrintamosiose varžybose nugalėtojus nulėmė vienas mačas. Atkrintamąsias namuose žaidė aukštesnę vietą reguliariajame sezone užėmusios komandos.

Ispanijos klubas reguliariajame sezone nugalėjo B grupėje, aštuntfinalyje 72:66 įveikė „Frutti Extra Bursaspor“ ekipą, 104:74 nepasigailėjo „Lietkabelio“ skriaudikų „Paris Basketball“ krepšininkų, o atkakliame pusfinalio trileryje 89:86 (18:15, 24:28, 23:13, 24:30) eliminavo Badalonos „Joventut“.

„Gran Canaria“: John Shurna 18, AJ Slaughter 16, Andrew Albicy 13, Nicolas Brussino 11 taškų.

„Turk Telekom“: Tyrique Jonesas ir Axelis Bouteille po 17, Jerianas Grantas 16 taškų.

Turkijos klubas pusfinalyje 76:74 palaužė Slobožanskės „Prometey“ klubą. Ukrainiečiai Europos taurėje buvo iškovoję 13 pergalių iš eilės.