Rungtynėms prasidėjus komandos apsikeitė taikliais metimais, o tada jurbarkiškiai pelnė 5 taškus paeiliui. Pirmojo ketvirčio viduryje po Tomo Delininkaičio tritaškio „Jurbarkas-Karys“ trumpam išsiveržė į priekį 8 taškais (13:5). Iki pat kėlinio pabaigos „Omega-Tauras“ atkakliai mažino skirtumą, kol jį visiškai ištirpdė (19:19).

Pirmojo ir antrojo ketvirčių sandūroje Jurbarko komanda sužaidė epizodą 11:1, įgydama 10 taškų pranašumą (30:20). Kauno rajono krepšininkai į tai reagavo pelnydami 7 taškus iš eilės, tačiau po minutės „Jurbarkas-Karys“ darkart spurtavo – šįkart 11:0. Prasidėjus ilgajai pertraukai komandas skyrė 12 taškų (46:34).

Trečiąjį ketvirtį jurbarkiškiai pradėjo pataikydami baudos metimą bei du tritaškius ir padidindami persvarą iki net 19 taškų (53:34). Per kitas 8 minutes „Omega-Tauras“ varžovams leido pataikyti vos vieną metimą, kol patys pelnė 15 taškų (55:51).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje Kauno rajono ekipa pataikė du dvitaškius ir susilygino su varžovais (55:55). Šie netrukus atsakė 8 taškais iš eilės ir išsilaikė priekyje. Po atkaklios kovos „Omega-Taurui“ pavyko sumažinti skirtumą perpus (70:66), bet Luko Žukausko dvitaškis bei tritaškis vėl atitolino jurbarkiškius.

„Omega-Tauras“ intrigą išlaikė iki pat paskutinių akimirkų – likus 5 sekundėms komandas skyrė vos 3 taškai (76:73). Vis dėlto „Jurbarko-Kario” krepšininkai sugebėjo apsiginti ir pergalę užtvirtino dviem realizuotais baudos metimais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Tomas Delininkaitis. LKL, NKL ir RKL čempionas per 30 minučių pelnė 20 taškų (1/4 dvitaškis, 4/9 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Vieninteliu iki tol visų trijų minėtų lygų nugalėtoju buvo Kęstutis Šeštokas.

„Jurbarko-Kario“ komandoje taip pat pasižymėjo ir didžiojo finalo naudingiausiu žaidėju pripažintas Ignas Juškevičius, kuris per 27 minutes uždirbo 13 taškų (5/10 dvit., 3/6 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir gavo 27 naudingumo balus.

„Omega-Tauro“ gretose geriausiai pasirodė Edvinas Jezukevičius, per 26 minutes įmetęs 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 1/2 bauda), atkovojęs net 10 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 2 varžovų pražangas ir uždirbęs 19 naudingumo balų.