Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė buvęs žalgirietis Nigelis Hayes-Davisas, kuris per 37:33 min. pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir fiksavo 21 naudingumo balą.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės vyks atitinkamai gegužės 3 ir 5 dienomis Stambule. Maksimaliai ilgos serijos atveju poros laimėtojas spręsis gegužės 9 d. Pirėjuje.

Svečius gynyboje kaustę šeimininkai varžovams leido pelnyti vos 10 taškų ir po pirmo kėlinio turėjo solidžią dviženklę persvarą (24:10). Antrame ketvirtyje OLY pirmavo rekordine 16 taškų persvara, tačiau puolime atkutusi „Fenerbahče“ ėmė tirpdyti deficitą.

Rezultatyvios paskutinės dvi kėlinio minutės leido Dimitrio Itoudžio auklėtiniams visiškai pavyti „Olympiakos“ krepšininkus (37:34). Po pertraukos šeimininkai pirmavo per vieną ar kelis tikslius metimus, o „Fenerbahče“ nuolat lipo varžovams ant kulnų.

Lemiamą kelinį spurtu 8:0 pradėjusi „Fenerbahče“ pirmą kartą atsidūrė priekyje (59:56). Nigelio Hayes-Daviso ir Tylerio Dorsey taškai leido „Fenerbahče“ atitrūkti 63:58 ir G. Bartzokas buvo priverstas prašyti pasitarimo.

Paskutinės dvikovos minutės virto nuostabiu, reto atkaklumo krepšinio spektakliu.

Johnathano Motley dvitaškis likus 2:13 min. išvedė „Fenerbahče“ tašku į priekį, tačiau Kostas Sloukas netrukus persvėrė rezultatą – 76:75 (likus 1:49 min.).

J. Motley vėl keitė pirmaujančią komandą (76:77), o prie baudų metimo linijos stojęs Shaquielle Mckissicas turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau abukart prametė. „Fenerbahče“ atakos metu N. Hayesas-Davisas ir Marko Guduričius atkovojo kamuolį puolime, po T. Walkupo pražangos M. Guduričius didino persvarą (76:78).

Po nesėkmingos OLY atakos kamuolį atkovojęs N. Hayesas-Davisas atliko fantastišką perdavimą T. Dorsey, kuris artino „Fenerbahče“ prie pergalės (76:80, likus 7 sek.). Per likusias sekundes OLY neišsigelbėjo ir pralaimėjo kovą 78:82 bei prarado namų aikštės pranašumą.

„OLY“: Saša Vezenkovas ir Kostas Sloukas po 18, Thomas Walkup 9, Shaquielle Mckissicas 8, Moustapha Fallas 7, Alecas Petersas ir Isaiah Canaanas po 6.

„Fenerbahče“: Carsenas Edwardsas 16, Nigel Hayes-Davisas ir Johnathanas Motley po 15, Dyshawnas Pierre'as 9, Nickas Calathesas, Marko Guduričius ir Tyleris Dorsey po 8.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Georgioso Bartzoko auklėtiniai laimėjo 79:68 (19:21, 18:14, 26:16, 16:17).