Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 86:74 (22:18, 20:23, 25:13, 19:20) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Monako komanda pasiekė revanšą už antradienį patirtą pralaimėjimą 67:79.

Teisėjams nuolat priekaištavusi „Maccabi“ komanda mačą baigė be dviejų svarbių žaidėjų. Ketvirtajame kėlinyje į rūbinę išėjo emocijų nekontroliavę ir techninių pražangų prisirinkę Darrunas Hilliardas ir Wade'as Baldwinas.

Nugalėtojus į priekį tempęs J. Loydas per 27 minutes pelnė 33 taškus (5/5 dvit., 5/9 trit., 8/9 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Donatas Motiejūnas per 17 minučių prie pergalės pridėjo 4 taškus (2/3 dvit.), 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“ galingai pradėjo susitikimą ir pelnė pirmus 11 taškų, tačiau į pertrauką šeimininkai išėjo turėdami tik minimalų pranašumą 42:41.

Prancūzai aukštesnę pavarą įjungė po pertraukos – jie surengė spurtą 10:1 ir įgijo dviženklį pranašumą 52:42. Trečiojo kėlinio pabaigoje šešis taškus iš eilės pelnęs J. Loydas leido „Monaco“ atitrūkti 66:51.

Likus žaisti 3 minutes „Maccabi“ dar buvo priartėję 70:78, tačiau rimtesnio iššūkio mesti svečiai jau nebesugebėjo.

„AS Monaco“: Jordanas Loudas 33 (5/9 tritaškiai), Yakuba Outtara 12, Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) ir Elie Okobo po 11, Alpha Diallo 8.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 17, Lorenzo Brownas 16 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Darrunas Hilliardas ir Joshas Nebo (7 atk. kam.) po 8.