Finalo seriją iki trijų pergalių vilnietės laimėjo 3-0. Šį sezoną „Kibirkštis“ taip pat laimėjo „Karalienės taurę“, o „Betsafe-Baltijos lygoje“ iškovojo sidabrą.

Tuo metu Martyno Airošiaus treniruojamam „Neptūnui“ tai jau trečias sidabro medalis. Šiemet klaipėdietės sidabrą susižėrė taip pat „Karalienės taurėje“ bei debiutiniame Šiaurės Europos lygos sezone.

Paskutinėse sezono rungtynėse G. Petronytė pasiekė galingą dvigubą dublį – per 34 minutes pelnė 30 taškų (9/17 dvit., 12/15 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 46 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Agnė Černeckytė, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 10 taškų (1/1 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovotas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 13 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 30 (9/17 dvit., 12/15 baud., 16 atk. kam., 2 blok., 46 naud.), Gerda Raulušaitytė 10 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė (2/5 trit., 5 kld.) ir Gabrielė Šulskė (3/7 dvit., 1/7 trit., 8 rez. perd., 9 kld.) po 9, Eglė Zabotkaitė 8.

„Neptūnas“: Linda Ndoli 12 (5/12 dvit.), Dalia Donskichytė (2/5 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Uliana Datsko (2/6 trit.) ir Agnė Černeckytė (5/6 baud., 5 rez. perd.) po 10, Viktoria Balaban 9 (1/8 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Ligita Tamutytė ir Saulė Mikelionytė po 7.