Ramūno Cvirkos auklėtiniai išvykoje 91:85 (28:27, 22:13, 16:18, 25:27) parklupdė Prienų „Labas Gas“ (4/23) krepšininkus, kuriems pralaimėjimas reiškia ir gerokai sumažėjusius šansus išlipti iš lentelės dugno.

Likus sužaisti šešerias rungtynes reguliariajame sezone, prieniškiai nuo 11-oje vietoje žengiančių „Gargždų“ (6/21) atsilieka dviem laimėjimais. Negana to, Prienų ekipa neturi tarpusavio pranašumo nei prieš gargždiškius, nei prieš pasvaliečius, todėl norėdama aplenkti bent vienus iš jų, turės surinkti daugiau pergalių.

Pirmadienio rungtynių pradžioje šeimininkai susikūrė dviženklę persvarą (17:5), tačiau pasvaliečiai greitai ją panaikino, o prieš didžiają pertrauką jau patys pirmavo 50:40.

Ketvirto kėlinio pabaigoje prieniškiai priartėjo 4 taškų atstumu (79:83). Tuomet net aštuonis baudų metimus realizavo Ignas Vaitkus, išlaikęs pergalingą atotrūkį.

„Labas Gas“: Darius Tarvydas 23, Tauras Jogėla 15, Jordanas Williamsas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Kyanas Andersonas – po 12, Justinas Jogminas 9, Dominykas Domarkas 8;

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 18, Jaredas Cunninghamas 17, Julius Jucikas 15 (8 atk. kam.), Corey Allenas-Williamsas 13, Ignas Vaitkus 10, Evaldas Šaulys 9.