Savo darbą atliko ir antrą vietą užsitikrino „Barcelona“ (23-11), kuri namuose 85:71 (24:21, 27:25, 21:15, 13:10) pranoko jau anksčiau iš tolesnės kovos eliminuotą „Valencią“ (15-19).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pagal iškovotas pergales susilygino su Madrido „Real“ klubu, o tarpusavio persvara – katalonų pusėje (1-1, +2 taškai), todėl jie ir pakilo į antrą poziciją ir žais atkrintamųjų seriją iki trijų pergalių su Kauno „Žalgiriu“, kuris išvykoje 83:80 palaužė Miuncheno „Bayern“.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 15 minučių surinko 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/1 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitame mače Belgrado „Partizan“ (20-14) vyrai 83:81 (18:26, 21:19, 19:21, 25:15) apgynė savo sienas prieš dviejų lietuvių atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (11-23).

PAO ekipai Artūras Gudaitis per 20 su puse minutės sukaupė 11 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/3 bauda), 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Marius Grigonis per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškis, 2/5 tritaškiai) ir nusiėmė 3 kamuolius.

Tuo metu durimis trinktelėjo čempionas Stambulo „Anadolu Efes“ (17-17) krepšininkai, kurie savo aikštėje 87:72 (23:16, 18:23, 19:15, 27:18) įveikė „Monaco“ (21-13).

Svečių starto penkete pasirodęs Donatas Motiejūnas težaidė 3 minutes ir taškais nepasižymėjo (0/1 dvitaškių, 0/2 tritaškių), bet sugriebė 2 atšokusius kamuolius.