ASVEL krepšininkės savo žiūrovų akivaizdoje net 95:56 (27:19, 23:9, 22:12, 23:16) nušlavė Stambulo „Galatasaray“ klubą su Kamile Nacickaite.

Prancūzijos ekipa pradėjo dominuoti jau pirmajame kėlinyje, o įpusėjus susitikimui pirmavo 50:26. Po pertraukos šeimininkės dar labiau padidino apsukas ir praktiškai užsitikrino titulą.

Atsakomąjį mačą Stambule balandžio 12 d. turkės turės laimėti bent 40 taškų skirtumu.

J. Jocytė per 14 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

K. Nacickaitė per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.