Dvikovos favoritais laikytiems svečiams iš Izmiro prireikė net trijų pratęsimų, kad galiausiai visgi įrodytų savo pranašumą 109:101 (22:12, 16:22, 12:21, 26:21; 12:12, 6:6, 15:7).

Prie to itin svariai prisidėjo Mindaugas Kuzminskas, kuris ant savo pečių išnešė komandą į antrąjį pratęsimą.

Pirmų papildomų penkių minučių pabaigoje „Pinar Karšiyakai“ atsiliekant 84:88 ir likus vos 5 sekundėms lietuvis pelnė du taškus su pražanga, o stojęs mesti baudos tyčia jos nepataikė. Kitiems krepšininkams nesėkmingai grumiantis dėl kamuolio šis nukrito tiesiai M. Kuzminskui į rankas ir šis, per vieną ataką sumedžiojęs 4 taškus, išplėšė antrąjį pratęsimą – 88:88. Beje, šiame epizode buvo panašu ir į dar vieną varžovo pražangą.

Iš viso puolėjas per 34 su puse minutės sumetė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 4/8 baudos), sugriebė 7, o perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Herojiškas M. Kuzminsko epizodas – nuo 8:40 min.:

Nugalėtojų gretose tiesiog siautėjo po 35 taškus sušveitę Braianas Angola-Rodasas (6/10 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 17/18 baudų, 11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Kenanas Sipahi (6/11 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 8/10 baudos, 6 rez. perd.).

„Pinar Karšiyaka“ po šios pergalės pakilo į trečią turnyro lentelės vietą ir šiuo metu lenkia net Stambulo „Anadolu Efes“ (16-16) klubą, sužaidusį vienu maču mažiau.

Primename, kad prieš keletą mėnesių analogišką išsigelbėjimą tik NBA lygoje suorganizavo Luka Dončičius, pats prametęs baudą ir vietoje jos įskraidinęs du taškus. Tuomet slovėnas finišavo net su 60 taškų savo sąskaitoje, o Dalaso „Mavericks“ per pratęsimą 126:121 triumfavo prieš Niujorko „Knicks“.