Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 90:76 (20:16, 25:25, 24:17, 21:18) pranoko Vilniaus „Rytą-2“ ir ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2:0.

Trečiosios serijos rungtynės vyks antradienį (balandžio 4-ąją) 18 val.

„Rytas-2“ iki ilgosios pertraukos turėjo tik 4 taškų deficitą (41:45), tačiau marijampoliečiai antrąją rungtynių pusę laimėjo 45:35 ir išsivežė užtikrintą pergalę iš Vilniaus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 22 taškai (4/7 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos bei 28 naudingumo balai.

Justas Nausedas per 24 minutes pridėjo 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), 5 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų, o Tautvydas Kliučinykas – per 21 minutę 10 taškų (4/7 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus bei 17 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Arnas Adomavičius per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 19 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 15 (2/6 trit., 5 rez. perd.), Matas Mačijauskas 13 (4/5 dvit., 3 blok.), Adas Šimonis 12 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Gediminas Alisas 10, Laurynas Klimas 8 taškai (2/2 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 22 (4/7 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 5 kld., 28 naud.), Justas Nausėdas (2/5 trit., 5 atk. kam.) ir Viktors Iljins (2/3 trit., 7 atk. kam.) po 12, Žygimantas Šimonis 11 (3/6 trit.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Evaldas Džiaugys po 10 taškų.

Karolis Guščikas surinko dvigubą dublį, o jo vedama Mažeikių „M Basket“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo ketverto. Mažeikiškiai išvykoje 79:73 (16:26, 23:16, 23:12, 17:19) įveikė „Vyčio-VDU“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:0.

Trečiasis serijos mačas balandžio 4 dieną vyks Mažeikiuose.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos mažeikiškiai pirmavo 8 taškais (74:66), tačiau „Vyčio-VDU“ kariauna nepasidavė: atsakė atkarpa 5:0 ir likus pusantros minutės sumažino skirtumą iki 3 taškų (71:74).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams: Šarūnas Valunta 5 taškais paeiliui įšaldė rungtynes.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė K. Guščikas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (7/12 dvit., 4/7 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Šakiai komandai Titas Januševičius per 35 minutes pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 1/8 trit., 10/12 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 21 (4/9 dvit., 1/8 trit., 10/12 baud., 5 rez. perd.), Eimantas Žilius 13, Ernestas Jonkus 12 (1/7 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Kokoška 8 taškai (2/4 trit.).

„M Basket“: Karolis Guščikas 18 (7/12 dvit., 15 atk. kam., 34 naud.), Šarūnas Valunta 16 (7/10 dvit., 4 per. kam.), Karolis Babušis 11 (3/7 trit.), Ginas Mulevičius 9 (2/2 trit.), Artūras Jomantas 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jokūbas Rubinas 7 taškai.

„7bet-NKL“ ketvirtfinalyje pirmąją pergalę iškovojo „Telšiai“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 77:65 (31:19, 11:17, 11:12, 24:17) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Trečiasis tarpusavio susitikimas startuos trečiadienį (balandžio 5-ąją) 18 val.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos Tautvydas Baltrušaitis nukirpo „Atleto“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (59:62), tačiau tuomet telšiškiai spurtavo 10:0 ir smarkiai pabėgo į priekį (72:59).

Per paskutines 3 minutes šeimininkai nebeišsigelbėjo.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 18 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 2 perimti kamuoliai, 2 blokai bei 27 naudingumo balai.

Kauno rajono komandai Tomas Balčiūnas per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį, dukart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Telšiškiai vertėsi be Seano Fasoyiro, Arijaus Adomausko ir Tomo Rimšos, tuo metu „Atletas“ žaidė be Medo Kuprijanovo ir Roko Grėbliūno.

„Atletas“: Paulius Danisevičius (3/8 trit.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/5 trit., 5 atk. kam.) po 14, Tomas Balčiūnas 12 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Sabeckis 8 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 7 taškai (5/6 baud.).

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 18 (4/8 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Ovidijus Kaminskis 16 (5/10 dvit., 6/11 baud., 6 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 15 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Ernestas Bružas 13 (3/6 trit., 7 kld.), Deividas Rasys 8 taškai (2/6 trit.).