Nuo pirmų minučių iniciatyvą turėję katalonai rungtynių kontrolę iš savo rankų buvo paleidę tik antrame kėlinyje, kai atsiliko 32:40. Tačiau dar iki didžiosios pertraukos svečiai praktiškai panaikino visą deficitą, o trečiame ketvirtyje ir vėl šovė į priekį.

Įdomu, kad nugalėtojai atliko net 25 rezultatyvius perdavimus, kai jų varžovai – viso labo 5.

„Barcą“ traukė Nicolas Laprovittola (7 rez. perd.) ir Nikola Mirotičius (8 atk. kam.), sušveitę atitinkamai 25 ir 19 taškų.

Rokas Jokubaitis per 10 minučių surinko 2 taškus (0/1 dvitaškių, 2/2 baudos), 2 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkams Dante Exumas atnešė 24, o Kevinas Punteris – 16 taškų.

Ketvirtadienį katalonai savo arenoje priims Berlyno ALBA (9-22) kolektyvą.

Albatrosai išvykoje patampė nervus Vitorijos „Baskoniai“ (16-15), bet galiausiai neatsilaikė – 87:93 (24:25, 24:19, 19:24, 20:25).

Atvykėliai iš Berlyno pirmavo net ir lemiamame kėlinyje. Visgi baskai sugebėjo išvengti netikėtų komplikacijų ir pasiėmė planuotą tašką.

Maikas Kotsaras sumetė 23 (9/11 dvitaškiai, 4/5 baudos, 10 atk. kam.), o Dariusas Thompsonas 21 tašką (11 rez. perd.).

Rokas Giedraitis per 33 min. pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškis), 8 sugriebtais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu.

Berlyniečiams Maodo Lo sukaupė 15 taškų.