Lemiamas serijos mačas pirmadienį 18 valandą bus žaidžiamas Garliavoje. Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su „Telšiais“.

„Atletas“ pirmajame kėlinyje pelnė 18 taškų, per antrąjį ketvirtį surinko net 29, o į ilgąją pertrauką komanda išėjo pirmaudama 47:39.

Visgi trečiajame kėlinyje svečiai surinko 9 taškus, o ketvirtajame – 7. Tuo pasinaudojęs „Delikatesas“ šventė pergalę.

Šioje serijoje visos keturios pergalės buvo pasiektos namuose žaidžiančių ekipų.

Joniškio komandai Fernando Salsamendi per 34 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 2/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Šarūnas Kulevičius pataikė vos 1 iš 9 tritaškių. „Delikatesas“ iš viso įmetė 8 iš 30 tritaškių (27 proc.), kai „Atletas“ – 8 iš 28 (29 proc.).

Deividas Sabeckis prametė visus 5 tolimus metimus.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 17 taškų (1/1 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 19 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 18 (5/9 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Darionas Rackley 14 (2/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Nedas Kancleris 13 (2/6 trit., 6 atk. kam., 3 blok.), Corey Boydas 11 (5/9 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.).

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 17 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Paulius Danisevičius 16 (4/9 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Tautvydas Baltrušaitis 8 (2/4 trit., 8 atk. kam.).