Aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių Kauno rajono ekipa išsiveržė į priekį 2:1. Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su „Telšiais“.

Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos Ugnius Mineikis įmetė vieną iš dviejų baudų ir suteikė „Delikatesui“ 4 taškų persvarą (84:80).

Tiksint paskutinėms 3 sekundėms Tautvydas Baltrušaitis pataikė dvitaškį, o Edas Valenta netrukus prasižengė. Tuomet Corey Boydas prametė abu baudų metimus, o kamuolį atkovojęs Tautvydas Baltrušaitis persivarė aikštę ir atliko perdavimą D. Sabeckiui, kuris įsmeigė pergalingą tolimą metimą nuo lentos.

Ketvirtosios šios serijos rungtynės startuos šeštadienį 16 val.

Rungtynių herojumi tapęs D. Sabeckis per 36 minutes pelnė 24 taškus (2/6 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

T. Baltrušaitis prametė visus 5 tritaškius.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė C. Boydas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 17 taškų (7/12 dvit., 3/6 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

17 taškų pelnė ir Nedas Kancleris (1/3 dvit., 2/6 trit.., 9/10 baud.), per 37 minutes pridėjęs 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 3 klaidas, bloką bei 22 naudingumo balus.

Šarūnas Kulevičius įmetė 4 iš 9 tolimų metimų.

Kauno rajono komanda vertėsi be Medo Kuprijanovo ir Roko Grėbliūno, tuo metu „Delikatesas“ neturėjo Viliaus Valuntonio.

„Atletas“: Deividas Sabeckis 24 (6/8 trit., 8 rez. perd., 27 naud.), Tomas Balčiūnas 14 (6/11 dvit., 10 atk. kam.), Adomas Rybelis 10 (2/4 trit., 3 per. kam.), Paulius Danisevičius 9 (4/6 dvit.), Tautvydas Baltrušaitis 8 (0/5 trit.), Gytis Sirutavičius 7 taškai (5/5 baud., 5 atk. kam., 4 kld.).

„Delikatesas“: Corey Boydas (7/12 dvit., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.) ir Nedas Kancleris (2/6 trit., 9/10 baud., 7 atk. kam.) po 17, Darionas Rackley 16 (5/8 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Šarūnas Kulevičius 14 (4/9 trit.), Fernando Salsamendi 11 (4/11 dvit., 8 atk. kam.), Ugnius Mineikis 9 taškai (4 rez. perd.).

Paskutinę reikiama pergalę iškovojęs Vilniaus „Rytas-2“ žengė į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį. Andriaus Šležo treniruojamas klubas savo aikštėje 92:85 (22:18, 17:23, 25:28, 28:16) trečią kartą pranoko Vilniaus „Steką“ ir laimėjo aštuntfinalio seriją 3:1.

Ketvirtfinalyje „Ryto“ dublerių laukia Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ iššūkis.

Nugalėtojams Arnas Adomavičius per 34 minutes pelnė 29 taškus (8/15 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Stekas“ turėjo dviženklę persvarą (85:74), tačiau per lemiamą atkarpą „Rytas-2“ surengė spurtą 18:0 ir laimėjo ne tik mačą, bet ir aštuntfinalio seriją.

„Ryto-2“ gretose galingą pasirodymą surengė ir Modestas Babraitis, per 29 minutes surinkęs 18 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 2 klaidas bei 26 naudingumo balus.

Adas Šimonis įmetė 2 iš 7 tritaškių.

„Steko“ ekipos gretose išsiskyrė Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 2/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Tuo metu Augustas Šuliauskas susmeigė 5 iš 9 tritaškių. Jis iš viso pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 29 (8/15 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Modestas Babraitis 18 (2/3 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 26 naud.), Augustinas Kiudulas 13 (2/4 trit.), Gediminas Alisas 10 (2/4 trit.), Adas Šimonis (2/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Laurynas Klimas po 8 taškus.

„Stekas“: Augustas Šuliauskas 17 (5/9 trit., 4 rez. perd.), Karolis Brusokas 16 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 29 naud.), Tadas Rinkūnas 13 (3/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Paulius Semaška 10 (2/5 trit.), Mantas Šerkšnas 9 taškai (5/5 baud.).