Ettore Messina auklėtiniai nukeltose rungtynėse svečiuose 82:75 (23:18, 14:17, 24:17, 21:23) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (17-12).

Šios rungtynės turėjo būti žaidžiamos vasario 9 d., tačiau buvo nukeltos dėl žemės drebėjimo Turkijoje.

Antrą pralaimėjimą Eurolygoje iš eilės patyrę „Fenerbahče“ krepšininkai penktadienį namuose priims Kauno „Žalgirį“.

Septintą pergalę per aštuonis mačus iškovojusi Milano ekipa turnyrinėje lentelėje vis dar yra trylikta, tačiau nuo devintoje vietoje žengiančių kauniečių ją skiria tik dvi pergalės.

„Emporio Armani“ kontroliavo rungtynes tris kėlinius, tačiau ketvirtajame „Fenerbahče“ pakilo į lemiamą šturmą, panaikino dviženklį atsilikimą ir paskutinėmis minutėmis pasivijo 72:76.

Vis dėlto priešpaskutinę minutę Billy Baronas smeigė itin svarbų tritaškį (79:72) ir užtikrino svečiams pergalę.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 22 (9 atk. kam.), Marko Guduričius 19, Carsenas Edwardsas 16 (5 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 7.

„Emporio Armani“: Shabazzas Napieras 26, Timothe Luwawu-Cabarrot 19, Johannesas Voigtmannas (8 atk. kam.) ir Billy Baronas po 8.