Po ilgos pertraukos aklinai užpildytos „Švyturio“ arenos pakylėti šeimininkai pradėjo rungtynes išsiverždami į priekį 13:6, bet „Žalgiris“ tuoj pat sureagavo atsakydamas spurtu 11:0.

„Neptūnas“ niekur nesitraukė ir užmezgė artimą kovą, o trečio kėlinio pradžioje sudavė dar vieną smūgį. Atkarpą 10:1 laimėję uostamiesčio atstovai atitrūko dviženkliu skirtumu, kurį išlaikė jį iki lemiamo ketvirčio – 68:58.

Susiėmę žalgiriečiai per 3 pirmąsias pastarojo minutes ne tik išlygino, bet ir persvėrė santykį.

Sėkmės įkvėpti svečiai ėmė sparčiai tolti nuo oponentų, užgesindami intrigą nelaukiant paskutinių minučių.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ ekipoje buvo Rolandas Šmitas (19 taškų), nuo jo beveik neatsiliko Lukas Lekavičius (18 taškų).

Šeimininkų gretose dvigubu dubliu išsiskyrė Austinas Wiley (16 taškų, 11 atkovotų kamuolių), o Žygimantas Janavičius pakartojo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą – 13.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 20 (4/8 trit.), Austinas Wiley 16 (11 atk. kam.), Nojus Mineikis 13 (6 atk. kam.), Rinaldas Malmanis 9 (5 atk. kam.);

„Žalgiris“: Rolandas Šmitas 19 (5 rez. perd., 3/6 trit.), Lukas Lekavičius 18 (3/4 trit.), Laurynas Birutis (6 atk. kam.) ir Tomas Dimša (6 atk. kam.) – po 12, Edgaras Ulanovas 11 (4 rez. perd.).

Tuo metu Panevėžio „Lietkabelis“ (15/8) išvykoje 90:77 (18:16, 26:23, 22:24, 24:14) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (10/13) ir kiek tvirčiau įsistaisė ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje.

Rezultatyviausias tarp Nenado Čanako auklėtinių buvo 22 taškus (5/8 tritaškių) pelnęs Jamelas Morrisas. Jis taip pat išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėtojams 19 taškų surinko Timas Lambrechtas (31 naud. bal.), po 18 – Marius Valinskas ir Danielius Lavrinovičius.

„Lietkabelis“ Kėdainiuose žaidė be kapitono Vytenio Lipkevičiaus. „Nevėžis“ savo gretose dar neturėjo ką tik komandą papildžiusio Aarono Cooko.

„Nevėžis“: Timas Lambrechtas 19, Marius Valinskas 18, Danielius Lavrinovičius 18, Deshawnas Freemanas 14, Darylas Doualla 7;

„Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 22, Gyorgy Golomanas 13, Gediminas Orelikas 12, Mantas Rubštavičius 10, Kristianas Kullamae, Stefanas Peno ir Gabrielius Maldūnas – po 7.