Pirmoje dvikovos dalyje abi komandos žaidė nerezultatyviai, tačiau po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę svečiai kone dvigubai laimėjo trečią kėlinį.

Vis dėlto aikštės šeimininkai baltos vėliavos nekėlė, pakilo į šturmą, beveik panaikino 15 taškų skirtumą ir grąžino intrigą.

Paskutinę minutę „Obradoiro CAB“ pirmavo minimaliai (76:75), tačiau pergalę dramatiškoje pabaigoje sugebėjo išsaugoti.

Nugalėtojams net 28 taškus pelnė Kassiusas Robertsonas, 15 – Philipas Scrubbas.

M. Blaževičius per 15 min. pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį ir surinko 7 naudingumo balus.

„Casademont“ ekipoje išsiskyrė Justinianas Jessupas su 20 taškų ir Aday Mara – su 15.