Praradimas. Vilkaviškio „Perlo“ snaiperis Modestas Žaunieriūnas patyrė kryžminių kelio raiščių traumą ir šį sezoną ant parketo nebežengs.

28-erių gynėjas šį „7bet-NKL“ sezoną vidutiniškai rinko po 9,6 taško, 2,3 atkovoto kamuolio, 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei 9,6 naudingumo balo.

Nelaimėlis. Kauno „Žalgirio-2“ puolėjas Dovydas Butka mače su „Vyčiu-VDU“ išsimetė net aštuonis tritaškius, iš kurių pataikė tik vieną (13 proc. taiklumas).

Šį „7bet-NKL“ sezoną 19-metis panevėžietis tolimus metimus realizuoja 31,5 proc. taiklumu.

Nugalėtojai. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šeštadienį 107:74 sutriuškino „Vytį-VDU“ ir taip užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų vardą.

Antroje vietoje žengiantys „Telšiai“ nuo marijampoliečių atsilieka dviem pergalėmis, o jiems liko vos vienas reguliariojo sezono mačas.

„Sūduva-Mantinga“ turi 30 pergalių ir 6 pralaimėjimus.

Tango ritmu. Joniškio „Delikateso“ brazilas Fernando Salsamendi surengė fantastišką pasirodymą – į Vilniaus „Steko“ krepšį įmetė 28 taškus (11/17 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 17 kamuolių ir surinko 39 naudingumo balus.

17 atkovotų kamuolių – antras geriausias „7bet-NKL“ sezono rekordas. Iki šiol daugiausiai kamuolių per vienerias rungtynes yra atkovojęs Kauno „Žalgirio“ dubleris Motiejus Krivas (18).

Pratęsimas. Palangos „Kuršių“ gynėjas Dareialas Franklinas tiksint paskutinėms 9 sekundėms tritaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau per pridėtą laiką 109:106 pergalę vis tiek šventė Vilniaus „Rytas-2“.

Tose rungtynėse 30-metis amerikietis realizavo 3 iš 7 tolimų metimų (42 proc. taiklumas).

Solidu. „Ryto-2“ gynėjas Arnas Adomavičius rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ per 30 minučių išprovokavo 9 pražangas ir įmetė 12 iš 16 baudų metimų.

12 pataikytų ir 16 išsimestų baudų – antri geriausi „7bet-NKL“ sezono pasiekimai. Šį sezoną per vieną mačą daugiausiai baudų metęs (16) ir pataikęs (13) yra Martynas Mažeika.

Tose rungtynėse A. Adomavičius iš viso pelnė 34 taškus (5/14 dvit., 4/5 trit., 12/16 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 42 naudingumo balus.

Lyderis. „Šilutės“ lyderis Jalenas Warrenas praėjusią savaitę vėl pademonstravo šaltakraujiškumą. Likus 38 sekundėms iki rungtynių pabaigos Augustinas Mikštas baudų metimais persvėrė rezultatą „Vyčio-VDU“ naudai (76:75), tačiau netrukus J. Warrenas pateikė dviejų taškų vertės atsakymą, kuris leido šilutiškiams vėl išsiveržti (77:76).

Tada Ernestas Jonkus prametė, o kitoje aikštės pusėje tas pats J. Warrenas realizavo baudas (79:76). Tiksint paskutinėms 7 sekundėms tritaškiu pratęsimą bandė išplėšti Karolis Kokoška, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

„Šilutės“ vedlys iš viso per 23 minutes pelnė 24 taškus (7/7 dvit., 1/3 trit., 7/9 baud.).

Blyksnis. Kauno „Žalgirio-2“ puolėjas M. Krivas mače su „Telšiais“ surengė geriausią asmeninį „7bet-NKL“ pasirodymą.

18-metis krepšininkas per 27 minutes surinko 25 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius bei surinko 42 naudingumo balus.

25 taškai ir 42 naudingumo balai – geriausi puolėjo pasiekimai.

Šaltas dušas. „Telšiai“ susitikimą su Mažeikių „M Basket“ pradėjo pelnydami 11 taškų be atsako. Pirmuosius svečių taškus tritaškiu Artūras Jomantas pelnė tik įpusėjus pirmajam kėliniui. Tragiškai mačą pradėję mažeikiškiai po 10 minučių atsiliko net 20 taškų – 6:26.

Telšiškiai Žemaitijos derbyje 83:67 įveikė Mažeikių klubą.

Charakteris. Vilniaus „Stekas“ mače su Vilkaviškio „Perlu“ trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą (52:69), tačiau per lemiamą kėlinį viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Paskutinę 10 minučių atkarpą 34:14 laimėjęs „Stekas“ ne tik lygino rezultatą, bet ir galiausiai nuskynė pergalę rezultatu 88:84.