Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa surengė neeilinį šou puolime ir iškovojo įspūdingą pergalę 114:75 (27:24, 30:24, 24:16, 33:11) prieš „Valencia“ (13-13).

Rokas Giedraitis per 28 minutes įmetė 14 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis dėl šlaunies traumos nerungtyniavo.

Baskai kontroliavo žaidimą pirmuosius tris kėlinius, o ketvirtajame sugniuždė savo varžovus galutinai. Šeimininkai spurtavo 21:0 ir nebeleido svečiams pagalvoti apie išsigelbėjimą.

Karjeros mačą žaidusio ir 24 taškus pelniusio Daultono Hommeso vedama "Baskonia" spindėjo net ir be didesnio savo lyderio Markuso Howardo indėlio. Itin slogiai pasirodęs gynėjas per 7 minutes nepelnė taškų ir surinko net -9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Daultonas Hommesas 24 (6 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 16 (11 rez. perd.), Mattas Costello 15 (8 atk. kam.), Rokas Giedraitis ir Vanja Marinkovičius po 14.

„Valencia“: Jaredas Harperis 15 , Xabi Lopezas-Arostegui 13, Jasielis Rivero ir Jamesas Webbas po 10, Chrisas Jonesas 9.