Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 104:72 (31:14, 27:15, 27:23, 19:20) parbloškė Bolonijos „Virtus“ (12-14) krepšininkus.

Stambulo ekipa pataikė net 20 iš 40 savo tritaškių (50 proc. taiklumas). Tai yra naujas klubo rekordas, o iki visų laikų Eurolygos rekordo pritrūko vos dviejų taiklių metimų.

Visų laikų rekordą 2022 metų vasarį fiksavo 22 tritaškius per mačą pataikiusi Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

„Virtus“ iš toli taip pat atakavo solidžiai, pataikydami 10 metimų iš 23 (44 proc. taiklumas). Didžiąją dalį tritaškių (6/9) įmetė spindėjęs veteranas Marco Belinelli, baigęs mačą su 18 taškų.

Vis dėlto viso susitikimo metu dominavo turkai, kurie dar iki pertraukos pirmavo dvigubu rezultatu 58:29. Po pertraukos situacija nesikeitė, o šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir šventė lengvą pergalę.

„Fenerbahče“ triumfą dar labiau pasaldino debiutines sezono rungtynes sužaidęs Nemanja Bjelica. Po 7-erių metų pertraukos į Stambulo ekipą grįžęs serbas iki šiol negalėjo žaisti dėl traumos. Į „Virtus“ krepšį jis per 11 minučių įmetė 2 taškus.

„Fenerbahče“: DyShawnas Pierre'as 20 (5/7 tritaškių), Marko Guduričius (4/4 tritaškių) ir Johnathanas Motley (7 atk. kam.) po 16, Scottie Wilbekinas 15 (5/7 tritaškių), Nickas Calathesas 11 (8 rez. perd.).

„Virtus“: Marco Belinelli 18 (6/9 tritaškių), Tornike Shengelia (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jordanas Mickey po 10, Nico Mannionas 8.