Po pertraukos tolti pradėjusi „Unicaja“ kontroliavo rungtynes ir neleido abejoti savo pranašumu.

Lemiamo kėlinio paskutinėmis minutėmis Malagos komanda mėgavosi dviženkle persvara ir pergalės iš rankų nepaleido.

Primename „Unicaja“ ketvirtfinalyje po pratęsimo 89:87 įveikė „Barcelonos“ ekipą.

Finale stratego Ibono Navarro auklėtiniai susitiks su Tenerifės „Lenovo“ ekipa, kuri pusfinalyje po atkaklios kovos 73:72 (23:27, 17:17, 17:15, 16:13) įveikė Badalonos „Joventut“ krepšininkus.

„Real“: Walteris Tavaresas 19, Gabrielis Deckas 15, Džananas Musa 10, Nigelis William-Gossas 9, Fabienas Causeuras 8 taškai.

„Unicaja“: Davidas Kravishas 18, Dylanas osetkowski 14, Tysonas Carteris 12, Kendrickas Perry 10 taškų.