„Copa del Rey“ pusfinalyje šeštadienį „Joventut“ dėl bilieto į finalą žais su Tenerifės „Lenovo“ krepšininkais. Pastarieji penktadienį 89:73 įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ ekipą.

Rungtynių pradžią Vitorijos ekipa pradėjo puikiai – Roko Giedraičio įkvėpti baskai šovė į priekį 13:2 ir turėjo iniciatyvą savo rankose visą pirmą dvikovos dalį. Įpusėjus rungtynėms „Baskonia“ persvara siekė 7 taškus – 42:35.

Viskas apvirto aukštyn kojom po didžiosios pertraukos. „Joventut“ trečiąjį kėlinį laimėjo 33:15, o „Baskonia“ atsiliko 57:68.

Energijos ir noro laimėti pritrūkę Joano Penarroya auklėtiniai paskutiniame kėlinyje žaidė be pražangų limitą išnaudojusio savo lyderio Marcuso Howardo.

Likus žaisti 5 min. skirtumas pasiekė 17 taškų (65:82), kažką pakeisti baskams jau nepavyko – teko pripažinti pralaimėjimą.

Rezultatyviausiai Vitorijos ekipoje žaidė abu lietuviai.

R. Giedraitis per 33 min. pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 20 min. surinko 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Po 11 taškų pridėjo M. Howardas ir Darius Thompsonas.

Nugalėtojų gretose sunkiai stabdomas buvo Ante Tomičius. Vidurio puolėjas per 23 min. pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą. 15 taškų pridėjo Joelis Parra.

Kitame „Copa del Rey“ pusfinalyje šeštadienį susigrums Madrido „Real“ ir Malagos „Unicaja“. Pastaroji ketvirtfinalyje eliminavo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“.