Tarsi dvikovoje Atėnuose su Kauno „Žalgiriu“, ypač prastai pirmą mačo pusę sužaidę svečiai į pertrauką ėjo ilsėtis turėdami 18 taškų deficitą (30:48).

Skirtingai nei Atėnuose, po pertraukos „Real“ nekartojo „Žalgirio“ klaidų, nors „Panathinaikos“ kiek pavijo šeimininkus, o prie to prisidėjo sėkmingas Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio žaidimas.

Aukštaūgis trečio kėlinio pabaigoje po blokuoto varžovo metimo skubėjo į greitą ataką ir įspūdingu dėjimu taisė Pariso Lee metimą.

Visgi lemiamame kėlinyje „Real“ kontroliavo situaciją ant parketo ir pasiekė įtikinamą pergalę – 83:68.

M. Grigonis žaidė 21 min., pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.) bei buvo naudingiausias Atėnų komandoje – 14 naundingumo balų.

A. Gudaitis taip pat žaidė beveik 21 min., pelnė 6 taškus (2/3 baud., 2/5 baud.) bei atkovojo 7 kamuolius.

„Real“: Guershonas Yabusele 16, Mario Hezonja 14, Džananas Musa 12 taškų.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 17, Marius Grigonis 12, Dwayne Baconas 11, Georgios Papagiannis 8, Nate'as Woltersas 7, Artūras Gudaitis 6 taškai.