Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 84:73 (22:12, 13:24, 27:17, 22:20) susitvarkė su Cheronos „Basquet“ (7-11) klubu.

Prie „Barcos“ pergalės itin svariai prisidėjo Rokas Jokubaitis. Nuo atsarginių suolo pakilęs lietuvis per 25 minutes sumetė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 4/5 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

R. Jokubaitis sukūrė ir vieną įspūdingiausių mačo epizodų, kai antrame kėlinyje vienas perrėžė visą varžovų gynybą ir sugrūdo kamuolį krepšį.

Rezultatyviau už buvusį žalgirietį nugalėtojų gretose pasirodė tik Nicolas Laprovíttola su 19 taškų (5/12 tritaškiai). 16 taškų pridėjo Nikola Mirotičius.

Šeimininkams 23 taškus surinko Kameronas Tayloras, 12 – Quino Colomas (8 atk. kam., 6 rez. perd.), o 9 – veteranas Marcas Gasolis (5 atk. kam.).