Didžiąją rungtynių dalį pirmavę katalonai neatlaikė ketvirtame kėlinyje ir tenkinosi pratęsimu, kuriame sąlygas jau diktavo šeimininkai.

Duodamas komentarą televizijai Š. Jasikevičius kelis sykius pakartojo, jog jo auklėtiniai „neuždarė“ dvikovos tuomet, kai dar turėjo tokių progų.

Vėliau spaudos konferencijoje 46-erių treneris akcentavo klaidų kiekį „Barcos“ žaidime.

„Nežinau, kuri komanda šiandien buvo stipresnė, bet pabaigoje mes dažnai pamesdavome kamuolį ir leisdavome varžovams atakuoti iš patogių padėčių. 25 klaidos – neįtikėtinas skaičius tokiose rungtynėse, tai nepriimtina. Buvome minkšti, oponentai šokdavo mums per galvas. Esu labai nusivylęs“, – kalbėjo lietuvis.

Teisybės dėlei reikia paminėti, jog abi ekipos kaip reikiant paplušėjo griaudamos viena kitos komandinį žaidimą.

„Real“ klydo taip pat gerokai dažniau nei pristatydavo kamuolį laisviems žaidėjams (20 klaidų, 12 rezultatyvių perdavimų).

Vis dėlto lyderio vaidmens ketvirtadienį ėmęsis Gabrielis Deckas (23 taškai, 33 naudingumo balai) mačo pabaigoje turėjo kelis lygiaverčius partnerius, sugebėjusius individualiai draskyti varžovų gynybą.

Antroje rungtynių dalyje prabilo ir Sergio Llullas (19 tšk.), ir Džananas Musa (18 tšk.).

„Vienu metu pagalvojau, kad pralaimėsime šį mačą, – atviravo Ispanijos čempionų bosnis. – Užtat dabar jaučiuosi neįtikėtinai, labai didžiuojuosi vaikinais. Taip pat ir savimi – lemiamais momentais sužaidžiau vieną geriausių atkarpų karjeroje.“

„Mums tai buvo labai svarbi dvikova. Parodėme charakterį, kurio šiame sezone kartais pritrūkdavo“, – pridūrė S. Llullas.

Paguodos nugalėtiems katalonams gali teikti faktas, jog jiems pavyko bent išlaikyti pranašumą tarpusavio akistatose. Pirmojo rato rungtynes namuose praėjusį spalį „Barcelona“ laimėjo 75:73, o atsakomajame susitikime, šiuo atveju, užfiksuotas liks lygus rezultatas po keturių kėlinių.

Turnyro lentelėje „Real“ (14/7) bent laikinai tapo vienvaldžiu lyderiu, „Barca“ (13/8) žengia ketvirta.