Vytauto Pliaugos treniruojama ekipa rezultatu 73:65 (20:17, 16:17, 21:15, 16:16) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir grupėje užėmė pirmą vietą. Turnyro finale kauniečiai susitiks su Madrido „Real“ jaunimu.

Baudų metimus susitikimo pradžioje realizavo Kevinas Šacas ir Kristupas Kepežinskas, Vytautas Žygas ir Justas Stonkus surinko po keturis taškus – 12:4. Aleksas Bieliauskas pasižymėjo dvitaškiu iš po krepšio, o kėlinio pabaigoje K. Kepežinskas smeigė du tritaškius iš eilės – 20:17.

V. Žygas įmetė baudos metimą, septynis taškus iš eilės surinko J. Stonkus, o savo taškų sąskaitą dvitaškiu atidarė Augustas Navickas – 30:28. J.Stonkus per likusią kėlinio dalį pridėjo dar keturis taškus, o su kėlinio sirena du taškus įsirašė V. Žygas – 36:34.

Po pertraukos K. Šacas įmetė dvitaškį, J. Stonkus taikliai atakavo iš toli ir pridėjo dvitaškį su varžovo pražanga, o A. Bieliauskas pelnė keturis taškus iš eilės – 48:40. Keturis taškus iš eilės pelnė Mnatas Kočanas, Mantas Juzėnas paleido taiklų tritaškį, o A. Bieliauskas sumetė du baudų metimus – 57:49.

Lemiamo ketvirčio metu metimus iš po krepšio pataikė A. Bieliauskas, V. Žygas ir K. Šacas, J. Stonkus švystelėjo taiklų tritaškį ir skirtumas išaugo iki dviženklio – 66:56. A. Bieliauskas įvertė dar vieną dvitaškį ir tašką pridėjo baudos metimu, D. Buika ir K. Kepežinskas sumetė po du baudų metimus, o „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 73:65.

„Žalgiris“: J. Stonkus 24 (5/7 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 5/5 baudos), A. Bieliauskas 13 (5/10 dvitaškiai, 3/4 baudos, 13 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), K. Kepežinskas 10, V. Žygas 9 (5 atk. kam.), K. Šacas 6 (6 atk. kam.), M. Kočanas 4, M. Juzėnas 3, D. Buika 2 (5 rez. perd.) ir A. Navickas po 2 taškus.

„Panathinaikos“: N. Avdalas 19, A. Samontourovas 18, A. Koustenis 12 taškų.