Dabar Kauno klubas fiksuoja keturių pergalių seriją, kurią galės pratęsti kitą savaitę Atėnuose, akistatoje su „Panathinaikos“ (7/13).

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ turėjo 8-ių taškų pranašumą (38:30). Per pirmą mačo pusę maloniu netikėtumu tapo Achille Polonara, kuris per antrą kėlinį pelnė 10 taškų.

Antroje mačo pusėje po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ strigo puolime. Svečius į priekį tempė lyderiai Filipas Petruševas ir Nemanja Nedovičius. Trečią kėlinį net 26:12 laimėjusi „Crvena zvezda“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo 6-ių taškų persvarą (56:50).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau puolime neblizgėjo ir „Crvena zvezda“.

Likus 2:30 min. Nikola Ivanovičius galėjo tritaškiu didinti svečių pranašumą iki 8-ių taškų, tačiau sverbo tritaškis skriejo pro šalį.

„Žalgiris“ nerezultatyvioje kovoje dar atsiliko 5-iais taškais (59:64), o puolime pražangą išprovokavęs Edgaras Ulanovas sumetė baudas, tritaškiu rezultatą išlygino Tomas Dimša.

Svečiams stringant puolime likus minutei kapitonas tritaškiu išvedė „Žalgirį“ į priekį, o po sėkmingos gynybos šaltakraujiškai smeigė dar vieną tolimą metimą – 70:64.

Skirtumą mažino Nemanja Nedovičius, baudos metimą pataikęs E. Ulanovas įtvirtino šeimininkų pergalę 71:66.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 13 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Achille Polonora 10 (3 blk.), Rolandas Šmitas 10, Tomas Dimša 7, Arnas Butkevičius 7 (7 atk. kam.), Lukas Lekavičius 7, Ignas Brazdeikis 7, Kevarrius Hayesas 6 (2 per. kam.), Isaiah Tayloras 2 (2 per. kam.), Laurynas Birutis 2, Mantas Kalnietis ir Karolis Lukošiūnas nežaidė.

„Crvena Zvezda“: Filipas Petruševas 16, Nemanja Nedovičius 11, Luca Vildoza 9, Benas Bentilas 8, Ognjenas Kuzmičius ir Ognjenas Dobričius po 5, Luka Mitrovičius 4, Johnas Hollandas ir Branko Lazičius po 3, Stefanas Lazarevičius 2 taškai.

Kitas rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais sausio 26 dieną svečiuose prieš Atėnų „Panathinaikos“ (7/13).