Ne tokią dvikovos pradžią norėjo matyti panevėžiečiai – po uraganinio aikštės šeimininkų puolimo jie atsiliko 0:10, vėliau skirtumas išaugo net iki 18 taškų (6:24). Ulmo komanda per pirmą kėlinį pataikė 5 iš 10 mestų tritaškių.

N. Čanako auklėtiniams pavyko atsitiesti po šalto dušo – iniciatyvą perėmusi Panevėžio komanda sparčiai naikino deficitą, o įpusėjus rungtynėms atsiliko jau tik 5 taškais (38:43).

Po didžiosios pertraukos pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus ir „Ratiopharm“ vėl susigrąžino solidžią dviženklę persvarą. Likus žaisti 10 min. aikštės šeimininkai pirmavo 65:49.

Paskutiniame ketvirtyje panevėžiečiams intrigos atkurti taip ir nepavyko.

„7bet-Lietkabelis“ šį sezoną svečiuose pralaimėjo visas 5 rungtynes.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 16, Benas Gričiūnas 9, Gediminas Orelikas 8, Kristianas Kullamae 7, Gabrielius Maldūnas, Paulius Murauskas ir Gyorgy Golomanas po 6, Vytenis Lipkevičius 5, Mantas Rubštavičius ir Stefanas Peno po 3.

Ratiopharm“: Yago Dos Santosas 21 (30 naud.b.), Bruno Caboclo 12, Davidas Fuchsas 10.

„7bet-Lietkabelis“ gretose po pertraukos vėl žaidė praėjusio sezono lyderis Gediminas Orelikas, kuris buvo pakviestas sugrįžti į Aukštaitiją po to, kai traumą gavo Željko Šakičius. Su Gediminu sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.

Pirmose rungtynėse sugrįžus G. Orelikas per per 23 min. pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, triskart suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Kitas rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 25 dieną namie su A grupės lyderiais Burgo „JL Bourg Basket“ krepšininkais.